Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hatalmas szükségem van a...

Hatalmas szükségem van a pénzre, hogy tudnék keresni? (diák)

Figyelt kérdés
Egy olyan lehetőséget kaptam, amit életem egyik legnagyobb hibája lenne kihagyni, viszont csak nagyon nehézkesen tudjuk kifizetni, kölcsön kell kérnünk egy kicsit. Viszont szeretném elvállalni a költség nagy részét, de csak nyáron tudok menni dolgozni. Portré rajzolásban már próbálkoztam, de nem érdekelte az embereket, pedig nagyon olcsón vállaltam. Hogy kereshetnék legalább 20000 ft-ot áprilisig?

2015. márc. 7. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden eloitelet nelkul, de mi lenne az a hatalmas lehetoseg, amit nem lehet kihagyni?
2015. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a "Egy olyan lehetőséget kaptam, amit életem egyik legnagyobb hibája lenne kihagyni" amibe még bele is kell fektetni az mindig bukó téma. Amúgy csak 20ezer kell? Hétvégenként újságkihordást vállalsz vagy valami lakalmi munkát nézel neten és meg is van a pénz. (Ha csak napi 5ezer akkor is 4 nap, azaz 2 hétvége kell)
2015. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. Rengeteg diákmunka van, ennyi pénzt egy hét alatt meg lehet keresni. Miért nem tudsz nyárig dolgozni? Hétvégi vagy esti munkák is vannak, sőt nagyobb városokban kora reggeliek is (pl. újságosztogatás), ami után tudsz menni suliba.
2015. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy utazás, nagyon olcsón, amire már régóta vágyom. És köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 7. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!