Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdő munkanélküli kérdések?

Pályakezdő munkanélküli kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Segítene valaki, hogy pályakezdő munkanélküliként mire vagyok jogosult?

Akár tanfolyam, továbbképzés, valami támogatás, stb.


Köszönöm mindenkinek a segítséget!



2015. márc. 13. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresett szakmánál nincs képzés , nyilvántartásból kiajánlanak melóhelyre . Okj-s képzésre válogatják a jelentkezőket és rászorultsági és méltányosság alapján verbuválnak . Támogatással nem vagyok tisztába , NFSZ -ÁSZF honlapján keress konkrét infókat inkább .
2015. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmire. Én 2 évet szívtam. Képzés nulla mert volt szakmám érettségivel, és ha jófej volt a közvetítő szílt hogy van álláskeresési tanfolyam...semmit nem ért, semmit nem nyújtott a munkaügy...
2015. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:(

Azért köszönöm.

BKK bérlet ügyben tudtok valamit?

2015. márc. 13. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
mi van vele? Hogy van e kedvezmény? Szerintem tudod a választ:)
2015. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem diploma utánn 1 év keresgélés elteltével lett egy 7 hónapos szerződésem,de még azutánn se kaptam semmit,mert 1 év munkaviszony kell.Most megint itthon ülök 4 hónapja...Mert mindenhol több év gyakorlatot várnak el,a 7 hónappal "kiröhögnek".Meg azt hiszik azért nem hosszabbítottak szerződést mert rosszul dologztam,de nem így van, mert pályázatos melóról volt szó, és amikor vége lett akkor midhármunkat elküdtek.De "látszik az interjúzatók fején",hogy nem hiszik el...Pedig szivesen adnak referenciát a volt munkahelyem,de nem veszik a fáradságot,hogy utánnamérdeklődjenek.


Én is már külföldön gondolkodom,de honnan vegyek pénzt:

Kajára

Repjegyre

Szállásra+Kaucióra

Alapvető dolgokra amíg nem kapok fizetést..


Az családom/barátok is csórók nem tudnak csak úgy százezreket kölcsön adni(mert ugye erre az szokott lenni a válasz,hogy kérjél kölcsön)

2015. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. Hasonlóképpen vagyok csak érettségivel. Voltam próbaidőn és igaz utáltam ott lenni (amióta kiléptem az utcán nem köszönnek vissza, face ről is tiltottak, pedig normális voltam csak kiléptem...), de sikerült mást találnom a 3. hónap után. Az a hely viszont nem váltotta be a reményeket, titkolózás stb. Most ezt hogy mondjam meg az okos interjúztatónak, hogy nem éreztem jól magam, váltottam, de az nem azt a reményt hozta amit vártam...azt hiszik kirúgtak mindenhonnan. Meg 2_5 év tapasztalatot várnak el, amikor még a tapasztaltat is be kell tanítani!!!


Ismerősöm boltos volt egy helyen próbanapon, kirakták, mert más pénztárgépet kezelt a régi helyén, mint az újon...5 perc elmagyarázni....


Azt hiszik hogy a munkavállaló segg hülye és képtelen tanulni, ezt a felfogást utálom nagyon, főleg a csak érettségizetteket nézik totál debilnek....

2015. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!