Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek is meggazdagodtak a...

Nektek is meggazdagodtak a külföldre szakadt ismerőseitek?

Figyelt kérdés
Milyen kocsikkal jönnek haza URLAUB MACHENezni Nagykanizsára?
2015. márc. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát azt nem mondanám... Még kocsijuk sincs. Nem nagyon tudnak félre rakni, de legalább jobb életszínvonalat képesek fenntartani a fizetésükből, mint itthon.

Egyébként a leggazdagabb ismerősöm sosem dolgozott külföldön.

2015. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért nem raknak félre? dőzsölnek? szar melójuk van?
2015. márc. 14. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az a cél hogy meggazdagonjunk! A cél egy emberibb, élhetőbb színvonal megteremtèse! Aki nem érti a különbséget, annak kár magyarázni. Aki meg menőzik, az otthon is azt tenné.
2015. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 8 éve élek kint Angliában. Nem vagyok gazdag pedig jó állásom van nekem is meg a férjemnek is. Igaz mi nem egy kis szobában nyomorgunk 8-ad magunkkal vadidegenekkel, hanem szép kertes házat bérelünk ahol csak mi ketten élünk. Igaz mi nem flancolunk, hogy mennyi pénzt spórolunk, hanem élvezzük az életet. Van hobbink ami kicsit költséges, és minden évben megyünk nyaralni a nagy világba.. Az meg aki pár év után hazamegy, és játssza az eszét, hogy milyen hamar meggazdagodott az hazudik, hogy jól él kint. Az a legolcsóbb kaját veszi, és egy kis szobában nyomorog.. Ez meg nem élet..
2015. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 22:45-ös válaszolóval. Aki ÉLNI jön külföldre, az lehet hogy nem rak félre sokat, de minőségben sokkal jobb élete van, mint aki nyomorogni van itt. Ismerek olyanokat, akik itt 12 másik magyarral laknak egy közbiztonságilag érdekes környéken, a legolcsóbb, saját márkás cuccokat eszik, csak alszanak, esznek, dolgoznak, évente 1-2-szer hazamennek fapadossal, és otthon 1-2 hét alatt elbulizzák amit megkerestek. Ilyenekért felesleges kijönni. Én ide ÉLNI jöttem, "csak" 450 fontot takarítok meg, de mellette valóban élem az életem, minden percét élvezem.
2015. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!