Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges valahol ilyenre...

Lehetséges valahol ilyenre gyűjteni vagy pályázni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 2007 októberében vásárolt számítógépet használok. Írogatásra, kommunikációra, informálódásra és játékra is használom többnyire. Tulajdonképpen minden nap használatban van, meglehetősen ki van használva, nem áll sokat. Mivel lassan 8 éves, ezért egyre sűrűbben jönnek elő kisebb-nagyobb hibák rajta, érzékelhető, hogy kidolgozta már a nagyját. Hardvereket cserélni fölöslegesnek érzem, mikor szülői támogatással megvettük anno, felsőkategóriásnak számított hardverek voltak benne, ezért is bírja máig az iramot, de valószínűleg már mindegyik lestrapált állapotban van. Mivel az anyagi helyzetem és a jövedelmem nem teszi lehetővé egy egyszeri nagyobb összegű beruházást és sajnos hosszabbtávú félretevéssel sem működne a dolog, ezért érdekelne, hogy össze lehet-e valahol gyűjteni egy új számítógépre 200.000-250.000 Ft-ot. Akár weboldal, akár olyan egyéb virtuális vagy valós felület érdekelne, ahol ennek van realitása.

2015. márc. 16. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
veszel egyet hitelre, ha kell
2015. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez többször megfordult a fejemben nekem is :) viszont a törlesztést nem tudom, hogy meddig lennék képes biztosan rendezni. még ha havi 5000 ft-ról beszélünk is, lehet hogy legtöbbször, vagy mindig kijönne, de sosem lehet tudni, mikor szűnik meg pl. a munkahely.
2015. márc. 16. 20:02
 3/7 anonim válasza:
Tőzsde, azzal sokat nyerhetsz de annál többet veszthetsz
2015. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha csóró vagy, akkor ne negyedmilliós számítógépet akarj venni magadnak
2015. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a tőzsdézéshez nagyságrendekkel nagyobb megtakarításra van szükség :) ott 100 millió alatt butaság beszállni.


sosem mondtam, hogy csóró vagyok, arról van szó, hogy van e olyan felület, ahol nélkülözhető pénzekből lehetne összeszedni az új PC árát, mert jelen pillanatban nem tudnám megvenni.

2015. márc. 17. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
nem értelek: 8 éves a géped mert nincs pénzed de 250 ezerért akarsz újat? Minek? 80-100-ért sokkal jobbat kapsz mint a mostani 8 éves!
2015. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez így igaz, ugyanakkor a gépet olyan dolgokra is használnám mint CS:GO és Dota 2. ezek maximális grafikai beállítások mellett már komolyabb hardvereket igényelnek, nem beszélve arról, ha streamelni is akar mellé az ember például. lehet félreérthető volt a kérdés, nem egy éhező családba szeretnék egy használható gépet, hanem egy komolyabb PC összerakására szeretnék pénzt összeszedni olyan helyekről, ahol nem fáj adott esetben 250ezer forint, mert 24évesként nem áll rendelkezésemre ez az összeg és nem is nagyon fog. ennél sokkal nagyobb összegek jutnak még sokkal "jelentéktelenebb" ügyekre, gondoltam hátha ismer valaki olyan helyet, ahol ilyenre van megoldási lehetőség.
2015. márc. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!