Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy hét alatt 30....

Hogy tudnék egy hét alatt 30. 000Ft-ot összeszedni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, egy hetem van hogy összeszedjek egy kissebb összeget, mivel egy szép telefonszámla kijött. Édesanyámmal élek de ő egy alkoholista, eddig is én rendeztem a számlát de az elmúlt hónapokban sajnos nem tudtam fizetni így a felszólítás is megjött. Nem szeretném hogy kikapcsolják a telefonomat mert csak ezen tudnak elérni és mindennapi szükségletem. Nem dolgozok es nem is tudok szakma nélkül elhelyezkedni, falun lakok itt semmi munkalehetőség sincs. Esetleg valami ötlet?

2015. márc. 17. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elmész dolgozni

kiállsz strihelni


3. lehetőség meg nincs

2015. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs falun munka? Menj a legközelebbi városba...
2015. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

és #1 van harmadik lehetőség: lopás/pénzhamisítás, de erre azért nem kéne bátorítani.. :P

sőt 4. lehetőség is van: lottó

2015. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a logikus lépés, meg a részletfizetés kérése...meg a kevesebb telefonálás/kártyás csomag kombó, mégsem élt vele
2015. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem fogok lopni es semmi illegalis dolgot csinalni. Nem tudok elmenni dolgozni.. sajnos semmit sem erek igy.

Nincs regi dolgom is amit eladnek..

semmim sincs.

2015. márc. 17. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Márpedig el kéne menned dolgozni, különben honnan lesz pénzed?
2015. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Én azt nem értem, hogy lehet 18 évesen 30 ezres számlát felhalmozni a Viber meg Skype korában.

Melyik faluban laksz? Valami munka mindig van, legfeljebb menni kell érte pár km-t, vagy olyan ami nem épp kellemes.

2015. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha csinos,ápolt,bevállalós lány vagy 1 óra alatt is összeszedheted.
2015. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérj részletfizetést, a SIM kártyádat dobd ki és vegyél helyette feltöltős kártyát. Elérni el tudnak, de nem lesz ilyen horror számla.
2015. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mennyi perverz van ezen a nyavalyás oldalon! Igen 46%-os neked szól.

Gondolom a kérdező nem akar esti lotyó lenni.

2015. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!