Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy hét alatt 30....

Hogy tudnék egy hét alatt 30. 000Ft-ot összeszedni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, egy hetem van hogy összeszedjek egy kissebb összeget, mivel egy szép telefonszámla kijött. Édesanyámmal élek de ő egy alkoholista, eddig is én rendeztem a számlát de az elmúlt hónapokban sajnos nem tudtam fizetni így a felszólítás is megjött. Nem szeretném hogy kikapcsolják a telefonomat mert csak ezen tudnak elérni és mindennapi szükségletem. Nem dolgozok es nem is tudok szakma nélkül elhelyezkedni, falun lakok itt semmi munkalehetőség sincs. Esetleg valami ötlet?

2015. márc. 17. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem esti, akkor nappali?


Kérdező lusta vagy és telefonfüggő? Milyen céllal írta ki a kérdést, támogatót keresel?

2015. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha van interneted (márpedig kell, hogy legyen, ha ki tudtad írni ezt a kérdést), akkor hogy csináltad azt a 30 ezres telefonszámlát? Ingyen chatelhetsz, skype-olhatsz...
2015. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!