Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyárra összeszed...

Hogyan tudnék nyárra összeszedni pár százezret?

Figyelt kérdés

Nem tudom merre induljak, kereskedelemben gondolkodom, vagy ilyesmi. Szerintetek mi az ami ilyen rövidebb távon jövedelmező lehet? Lehet valami trükközés vagy "kiskapu kihasználás"-szerű dolog is.


Köszi mindenkinek



#autó #pénzkeresés #motor #pénz #kereskedelem #nyár #többszázer #mivel keressünk
2015. márc. 21. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmész dolgozni.
2015. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha lány vagy, akkor áruba bocsáthatod a "kiskapudat"
2015. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért nem tudtok komoly választ adni?
2015. márc. 22. 01:18
 4/10 anonim ***** válasza:
ha lefekszel velem, alkalmanként adok 10-20 ezret, attol függ fiú vagy, vagy lány.40f.
2015. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves 1.-es! hát munkával annyit nem fog összeszedni-de ha van olyan munka, engem is érdekel.
2015. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat általános végzettséggel tényleg biztos nem.
2015. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha határszélen laksz, váltsál feketén pénzt. Én a román határ szélén lakom, mikor jönnek a vendégmunkások ünnepek előtt hazafelé, kiszoktam menni, 2-3 nap alatt bőven 3-400 000 felett lehet keresni. Tavaly motort akartam venni, húsvét előtt voltam kint 3 napot napi 16-20 órába, húsvét után megvettem a motort.
2015. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, 5-ös: a pénzkereset módja az ún munka. Azzal lehet "összeszedni pár százezret nyárra".


Abban persze nem vagyok biztos, hogy akinek ötlete sincs a pénz megkereséséről, annak "nyárra párszázezerre" van leginkább szüksége.

2015. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
a pénzkeresés utja tényleg a munka, csak nem mindegy hogy milyen munka. "tiszta" munkával pár hét-hónap alatt alatt párszázezret összeszedni szerintem képtelenség, persze attól is függ hogy milyen végzettséged van. Ha semmilyen, és nagyon kell a lóvé akkor csak a fekete út létezik, törvénybe ütköző de jövedelmező. Szar dolog ezt így kimondani, de sajnos nem azt a világot éljük hogy tiszta út kifizetődő legyen, főleg ha gyorsan kell a pénz.
2015. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neked a munka nem komoly válasz, akkor sokat ne várj az élettől.
2015. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!