Jogosan rúgtak ki?

Figyelt kérdés

"Szakács" vagyok egy idősek otthonában. Minden a darabjaira hullik, mivel semmi sem működik megfelelően. A minap húst sütöttem, és a sütő nem működött megfeleloen, amiről a főnököm is tudott, a hőmérő is el volt allitva, amiről nem tudtam, és azt sem hogyan lehetne visszaállítani. Mivel előzőleg paniroztam, és olajban sütöttem, késznek látszott és amit ledaraltam, az meg volt sültve. Sajnos a legtöbb hús nyers maradt, amit felszolgaltak, de időben visszaszedtek.


Jogosan rúgtak ki, ha a felettesem tudott ezekről a problémákról?


2015. márc. 25. 06:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, sületlen húst én sem szolgálok fel itthon. Szerintem elfogadhatatlan, hogy aki ezért pénzt kap, ilyen hibát elkövessen. Az idősek otthona súlyos kártérítési felelősséggel tartozik, ha baj történik.


Az, hogy gondatlan voltál, valamint az, hogy a felelősséget nem tudod elfogadni, a főnöködre és a körülményekre próbálod terelni, mind szakmailag, mind emberileg alkalmatlanná tesz a feladat elvégzésére.


Tessék fejlődni mindkét területen! Keress másik munkahelyet, és figyelj oda jobban!

2015. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt végzettségem, ember hiány miatt kényszerűltem ott maradni ebben a státuszban. Amint nem egyedül dolgoztam, de minden feladat rám hárult mert senki sem csinálta azt amit kellett volna
2015. márc. 25. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
tiszta sor, nem hibáztatlak. Nekik nem szabadott volna eleve erre a feladatra felkérniük téged.. :(
2015. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!