Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ember kb mennyiből jönne...

Egy ember kb mennyiből jönne ki havonta egyedül egy nagyjából 25 négyzetméteres lakásban közös költség és lakbér nélkül?

Figyelt kérdés

Mennyi lenne a rezsi+önellátás?

Személyes igény max az internet előfizetés, meg a mobiltelefon számla.


2015. ápr. 10. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vízdíj 6ezer, Villany 6 ezer, kaja mondjuk heti 10ezer. Kérdés, hogy a fűtés mivel van megoldva, az akármennyi lehet.
2015. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Kaja heti 10 ezer??? Te jó ég! Én havi max 15 000 Ft értékben eszem, zöldségekkel, gyümölcsökkel, csirkehússal stb..

Nagyon függ attól, hogy milyenek a nyílászárók, milyen a fűtésrendszer, valamint neked mennyire van igényed a hosszú zuhanyokra, nagy melegre.

Legoptimálisabb esetben szerintem havi 20 ezer forintból meg lehet oldani a rezsit.

2015. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek mind olyan dolgok amiket nem lehet pontosan belőni


pl internet : mekkora kell, csomagban sokszor olcsóbb, hűséget válalsz e ? melyik szolgáltató elérhető...

simán lehet 2000-10000-ig bármennyi


telefon : melyik szolgáltató, telefonálási szokások, csomagok ?

ez is lehet havi 1000- 30000-ig


rezsi : milyen gépek vannak? menyi mennyit használod pl a pc-t, milyen energetikai minősítésűek a gépek, napal vagy éjszaka élsz e, fürdesz vagy zuhanyzol ?

5000- 20000-ig


kaja : tudsz e főzni, vannak e speciális igényed, mennyit eszel mennyire vagy igényes ezen a téren

15000-50000


egyéb dolgok : ez is tőled függ !

pl tusfürdő elég a 200.-os vagy 7000-est veszel ?

fiú vagy lány vagy e

mosópor vagy mosógél ?

2000-10000.-

2015. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja ezek csak pár alapdolgok


itt az a kérdés h mennyi a jövedelmed ! és hogyan tudsz gazdálkodni vele ...

2015. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
86420 Ft-ból.
2015. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi

a nyílászárók teljesek újak, a szigetelés rendben van

fűtés gázzal, lapradiátorok

fürdőkád nincs, csak zuhanyzó

nyilván alapvető gépek, mosógép ilyesmi, ami egy teljesen hétköznapi háztartásban általában megtalálható, semmi extra

internet alapcsomag, nincsenek nagy igények

nem rólam van szó, egy ismerősöm akar így költözni egy lakásba, semmi jövedelme nincs, család segítene innen-onnan néhány tízezerrel

próbálom lebeszélni róla, hogy szerintem ez így nem lesz jó, hogy még minimális önereje sincs hozzá, de nem tudom belőni, hogy ha pl kap 40-50 ezret havonta, akkor abból meg fog-e tudni élni, és ha igen, akkor is hogyan...

2015. ápr. 10. 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:

2es


Havi 15e kaja???

Itt gykn vannak olyanok akik novenyek modjara fotoszintezissel elnek :D

Ekkora baromsagot...

Te vagy 40kg vagy es napi 1x etkezel vagy nem egyedul elsz es mas is fizet a kajaba vagy foz Neked.

Bocs de ezektol a hozzaszolasoktol h kozel 0 ftbol kijon vki..eszem megall. Ja bocs,esetedben napi 500Ftbol. Hogy eszel Te 500Ft bol csirket meg zoldseget gyumolcsot?? Nem ertem.miert kell kamuzni...


Bocs az offert..

2015. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Magamra főzök és ügyesen vásárolok... alacsony termetű lány vagyok, 46 kg. Napi háromszor étkezem, mindannyiszor jól lakom, egyéb infót szeretnél még megtudni...?
2015. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

bocs de en is fozok,raadasul csirke zoldseg gyumi a menu alapja. Persze ennel tobb es valtozatosabb es en 89kg vagyok,kajara nem sajnalom.mert az egeszseg elso alappillere. De pl bnom is hasonlo,48kg es egeszsegesen taplalkozik kb napi 3x de nem 15e bol.jon ki. Ne haragudj de napi 500Ftbol nem jon ki 3 adag kaja,ez teny es kesz :(

De.orulok ha Neked.vhogy megis megy :D

2015. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hmm ha azt számolom h mi 5en vagyunk és a rezsi összesen 35 e

ebben benne van havi átalány fűtés, kk, víz, áram, gáz,

internet tv telefon havi 7e

minden másra havi 100-130e megy el

ebben nincs benne a szórakozás a kocsi meg ilyenek


akkor neki egymagának olyan 40-50 e minimum kell

de ez csak az alapok ebben nincs ruha szórakozás semmi csak a szűk megélhetés


mondjuk nálunk minden energia takarékos

pl led lámpák A+(+) háztartási gépek napközben lekapcsolom a fűtést a mosógép nagy kapacitású, szal odafigyelek mindenre ...


pesten

vízdíj+csatorna együtt olyan 650.-/m3 - egy személynek ha spórol akkor havi 2 max 3 m3 a fogyasztása

áram díj 620.-/100kW

gáz 1075.-/m3 - ez passz h mennyi lenne ....

ezekkel kell számolni a rezsiben


szerintem üljön le és számolja át ...

2015. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!