Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lidl diakmunkaval kapcsolatban...

Lidl diakmunkaval kapcsolatban lenne nehany kerdesem?

Figyelt kérdés
Felvettek diakmunkara,arufeltoltonek. Nem volt semmi személyes allasinterju vagy ilyesmi, emailenne meg telefonon zajlott le az egész. Az lenne a kérdésem hogy hova kell majd először mennem a bolton belül? Kaptam e-mailben oktató videókat és ott az volt hogy az ember ott a bejárati ajtóval szemben a legvégén egy ajtónál beutott valami kódot. Illetve, ezen az oldalon olvastam több kérdésnél, hogy nem is mondják el a diakmumkazoknak.hogy mit kell csinálni, csak rögtön dolgozzanak. Ez igaz? 16/l
2015. ápr. 11. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is jelentkeztem oda állásra, bár én főállásba, ezeket én is végigjártam, csak nekem volt személyes interjúm is mivel az üzletvezető asszony itt lakik a szomszéd utcában és ismerem már kis gyerekkorom óta. emailbe nekem is elküldték ugyan ezeket, de amikor bementem oda, ugyanúgy elmondtak mindent. 2 napot dolgoztam csak ott, ez a kódos dolog belépő az irodába, meg a többi dolgozói területre, plusz adnak belépőtávirányítót amivel a kijárati ajtót nyitjuk kívülről. 2 nap után leszámoltam, mert akkor hívtak a gyógyszergyárból amire fél évet vártam hogy tudnak nekem munkát adni és kezdjek mielőbb mert 1 hetem fog csak rámenni csak a belső oktatásokra, meg az ügyintézésekre és következő hó elején már kezdenem kell mindenképp mert ha nem tudok menni akkor 1 évig ne is számítsak állásra, és mivel jól fizető hely, és ameddig az ember nem csinál hülyeséget akár élete végéig is ott dolgozhat, így alap hogy kihasználtam a lehetőséget.

Persze sajnálják hogy leléptem a Lidl-ből egyik kolléganőmmel már első nap összebarátkoztam, olyan szinten hogy már 2 éve egypárt alkotunk, ő még ott dolgozik, sajnálják hogy nem maradtam ott, mert egyszerűen mára 6. utódomat zavarták el mert csak a baj volt vele és a helyem nem tudják kitölteni normális munkatárssal :D Persze nem tudnak annyit fizetni hogy visszamenjek, és nem is várják el, de azért jó érzés hogy van egy hely ahová visszavárnak. :D Én majdnem naponta odamegyek vásárolni mert nekem útba esik még a munkaruhám is megtarthattam amit hordtam 2 napig, de mivel elég nagy darab voltam és azt a kutyának nem tudják tovább adni így az enyém lehetett emlékbe :D de persze megtiltották hogy abba menjek be vásárolni :D Igaz azt a pólót jelenlegi munkahelyemen hordom :D Mert olyan anyagból van amit lehet hordani a belső munkás kabát alatt főleg ha hideg van. Mert jó vastag legalább :D Sajnos többet nem tudok segíteni, csak azt a tanácsot merem adni hogy ha bemész oda, menj be mint vásárló és szülj oda az első ott dolgozónak akit meglátsz hogy mi a szándékod, ő szépen elvisz a főnöködhöz, elején úgy is csak papírmunkát írtok meg, , és kapod az alapvető betanításokat, utána körbevezetnek és mutatják mit kell majd csinálnod. első pár nap lesz a nehéz, de kapsz segítséget. A barátnőmet is átmenetileg áthelyezték helyettesnek egy másik üzletbe 20 km-re arrébb 4 kollégájával együtt mert ott az összes embert kirúgták egy lopás miatt az üzletvezetővel együtt és mivel új embereket vettek fel, így kellettek oda tapasztaltabbak átmenetileg hogy ne legyen akkora káosz :D De azzal a másik üzlettel sem volt gond gyakran kerül oda mint helyettes ha többen akarnak ott szabira menni és nem panaszkodik mert rendes az ottani bolt vezető is, és más környéken lévő helyről sincsenek rossz hírek.

2015. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!