Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen juttatás jár egy...

Milyen juttatás jár egy pályakezdő pedagógusnak?

Figyelt kérdés
Most kezdek óvónőként és nem nagyon vagyok még tisztába, hogy a fizum mellett mi jár elvileg egy óvodapedagógusnak?Ilyenekre gondolok, hogy 13. havi, kafatéria?
2008. aug. 27. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

13. havi csak 2. évtől jár- Mert valószínű ,hogy először szerződéssel vesznek fel. és ált 1 évre szokták kötni, ez nálatok gyak a próbaidő is. Nem mindig és nem feltétlenül. kafetéria nem jár közalkalmazottnak. Tehát ez van. Esetleg hideg étkezési jegy ha nem vagy kötelező étkező. De ezeket mind meg kéne, kellet volna kérdezni akkor mielőtt aláírtad a szerződésed. Ne légy buta kérdezz azért van diplomád. Egyébként meg a közalkalmazotti törvény vonatkozik rád 1993 évi törv. keress rá!

Egy másik közalkalmazott.

2008. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinevezhetnek közalkalmazottnak azonnal is, ez csak jóindulat kérdése. Én két évvel ezelőtt szeptemberben kezdtem a munkát, és év végén már kaptam 13. havit. A közlekedési kedvezményekhez, kajajegyhez viszont 1 év közalkalmazotti munkaviszony kell.
2008. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi kedvezmény nincs: étk.jegy, kafat....meg ilyenek. Örüljünk a fizetésünknek! ( tanító)
2009. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drága utolsó!


azért nincs mert időközben a válságra hivatkozva mindent megszüntettek,ha nem hallgatnál és olvasnál híreket.

2009. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát képzeld el kedves kioktató, hogy nálunk ez már a válság előtt is így volt! :((( 4 éve elvették a havi 4000 ft étkezési utalványt is. Addig legalább az volt (ami nagyon jól jött fizetés előtt pár nappal)
2009. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni senkivel. DE közalkalmazottnak főleg pályakezdőként szinte semmi nem jár. Még vannak helyek ahol ha nem vagy kötelező étkező megkapod hideg vagy meleg étkezésiben a kajapénzt. De ennyi. Ezt is csak akkor ha nem szerződéses helyed van. Én már 7 éve vagyok közalkalmazott és azóta nem kaptam semmi pluszt. Ez van.
2009. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!