Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes könyveket eladni?

Hol érdemes könyveket eladni?

Figyelt kérdés
Van pár könyvem, amit el szeretnék adni. Jófogásra feltettem, de ott nem vették meg (ott még semmit nem tudtam eladni), az olx meg hamarosan megszűnik, oda azért nem teszem fel. Esetleg van más weboldal, ahol el lehetne adni könyveket (ingyen, nem úgy mint a vaterán) ?
2015. ápr. 20. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen konyvek?
2015. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezek:

John “Lofty” Wiseman: SAS túlélési kézikönyv

Paul "Coach" Wade: Fegyencedzés

Paul "Coach" Wade: Fegyencedzés 2

Paul "Coach" Wade: Fegyencedzés edzésnapló

Bear Grylls: Az élet törvényei

Pavel Tsatsouline: A meztelen harcos

Al Kavadlo: Rúdra fel!

2015. ápr. 20. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek azért eladható könyvek. A Bear Grylls könyv kivételével negyedárat mindegyikért megadnék (ha feltételezzük, hogy 1-2szer olvasott, jó állapotú könyvről van szó). Az kb ilyen 900-as átlagár értük (általában 875, a SAS-ért meg 1250).


Egy 7. kerületi üzletben tudnám átvenni.


Írj vissza ha érdekel.

2015. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha többet akarsz érte akkor vatera, féláron talán elmennek pár hónap alatt.
2015. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vatera nem ingyenes. És amúgy Miskolci vagyok.
2015. ápr. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!