Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki abban tudna tanacsot...

Valaki abban tudna tanacsot adni hogy lehet irodai allast talalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kerdesem hogy palyakezdo vagyok informatikai kozepsulib tanultam.

Irodai munkara szeretnek menni , de sajnos mind ertekesitesi munkak vannak.. Zepter medical etc..

Hol tudnek rendes munkat talalni?



2015. ápr. 23. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked sehogy. Ha csak apucinak nincs egy cége ahova be tud rakni valami irat tologatónak. Nem is értem hogy egy sima középfokú végzettséggel mit vársz...
2015. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szárnyas Fejvadászt tudom ajánlani, sokszor vannak irodai munkák, recepció, adatbáziskezelés, stb.

Gondolom akkor vállalatirányítási rendszereket ismersz, excelben jó vagy, ezek jó kiindulási pontok. Ha beszélsz angolul, akkor van esélyed.

2015. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve professionre tedd fel az önéletrajzod, és frissítsd folyamatosan, akkor fognak hívni ők is, ill. ott is jelentkezhetsz a meghirdetett állásokra.
2015. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!