Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy honap munkaviszonyom volt...

Egy honap munkaviszonyom volt es kidobtak mert nem nekem valo volt a munka, hogy ez utan ujra kapom e a 22800forintot?

Figyelt kérdés

#Munkaviszony megszunese.
2015. ápr. 25. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem megszüntették a foglalkozást helyettesítő támogatást, csak szüneteltették, akkor igen.

Én tavaly helyezkedtem el dolgozni, előtte sajnos nem tudtam, így én is kaptam az FHT-t és nekem azt 3 hónapra csak felfüggesztették, mert mondták, hogy ha netán mégsem alkalmaznának a munkahelyen 3 hónapnál tovább, akkor ilyenkor csak felfüggesztik és 3 hónapon belül akkor újra lehet kapni, de ha megszüntetik, akkor nem.

Szerencsére nem volt rá szükségem, mert megvan az állásom még mindig.:)

2015. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha megfelelsz a feltételeknek.

Ujra be kell adni a kérvényt.

2015. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Öszintèn mondva megszüntettèk. De attol mèg engem tudnak regisztrálni hogy közmunkàn részt tudjak venni?
2015. ápr. 25. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha megszüntették, akkor újra kell igényelni és nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy újra 1 évig várnod kell vele, hogy újra tudd igényelni.

De inkább kérdezd meg az önkormányzatnál, ott biztosat tudnak mondani.

Közmunkára meg nálunk inkább azokat küldik, akik kapják a támogatást, sőt, még azokból sem hívnak be mindenkit, aki nem kap semmilyen támogatást, csak regisztrálva van, azt meg abszolút felénk be sem hívják közmunkára.

De ha te szeretnél közmunkásként dolgozni, akkor beszélsz az önkormányzatnál az illetékes személlyel és megmondod, hogy ha lehetőség van rá, akkor te szeretnél dolgozni.

2015. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ujraigenyles mar nem az onkormanyzathoz tartozik de meg a penzt sem ok folyosityak. De nagyon koszonom a segitseget.
2015. ápr. 25. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, tényleg, ez most már változott.

Na, mindegy, akkor az illetékes hivatalnál érdeklődj.:)

2015. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!