Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár-e nekem bármiféle támogatás?

Jár-e nekem bármiféle támogatás?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok otthon ebben a témában.

Leírom hogy mi van:

1 hónapja költöztem Szegedről Pécsre, albérletbe.

Szegeden 4 éve már dolgoztam egy cégnél és ahogy elköltöztem a cég áthelyezett az itteni részlegükbe, így a szerződésem nem került felbontásra.

Sajnos a fizetésemből egyedülállóként nem tudok rendesen megélni, mire az albérletet és a rezsit kifizetem, napi 500-800Ft-om marad ételre és egyéb

háztartási dolgokra.


Végülis olvasgattam, hogy van olyan, hogy albérleti támogatás. Attól, hogy nem vagyok regisztrálva a munkaügynél mint álláskereső, attól még igényelhetem?


2015. máj. 5. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Van munkahelyed. Az alberleti tamogatas munkanelkulieknek van kitalalva.


Ha nem megy egyedul, menj olyan alberletbe, ahol nem egyedul kell mindent fizetned (erted, tarsulj valakihez, lakas helyett berelj csak szobat).

2015. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondolom a munkáltatódtól kell kérni a lakásbérlet támogatását. Próbáld meg, hátha adnak hozzájárulást.
2015. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!