Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán átverhetnek ha az eladó?

Vaterán átverhetnek ha az eladó?

Figyelt kérdés
Vaterán előreutalással akarok venni. Az eladóról nagyon sok jó vélemény van. Megtörténhet hogy átver? Vett valki már igy és bejött neki? Van itt valaki aki már adott el ugy valamit hogy a vevőtől előre utalást kért?.

2015. máj. 6. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen átverhetnek, mint ahogy a Questor is sokakat átvert, pedig nekik engedélyük volt az MNB-től. Én sokat vettem és eladtam már a Vaterán, nem fordult elő olyan, hogy ne kaptam volna meg az árut és csak párszor volt, hogy utánvétellel akartak fizetni és nem előre utalással. Igaz, hogy mivel a fővárosban lakom, az itteni vásárolt árukért személyesen szoktam elmenni. Tény, hogy egyes sötétebb bőrű eladók, akiknek a felhasználóneve is változni szokott és akiknek a mindennapi megélhetésre kell a pénz, azok időnként eltűnnek a pénzzel, áru meg nincs. Az utánvéttel az a gond, hogy kisebb értékű árunál a postaköltség nagyon magas, mivel a Posta 2 szolgáltatást teljesít: odaviszi az árut és visszahozza a pénzt. Az eladónak kell a postaköltséget megelőlegeznie és várhat a pénzére vagy 2 hetet, míg megkapja. Ezért én sem kedvelem az utánvételt, mert hogy néz ki az, hogy az eladó kezd fizetni a tranzakciónál és várhat a pénzére.
2015. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy bizalmi játék. Nagy valószínűséggel nem vernek át. Persze ha féláron vettél ájfónt akkor 99%, hogy igen.
2015. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magas pozitív visszajelzéssel rendelkezőtől kell vásárolni és nem lesz gond. :D
2015. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!