Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A neten eladtam valamiket és...

A neten eladtam valamiket és a vásárló most, sok idő elteltével felhívott, hogy nem működnek. Én nem veszem tőle vissza. Ebből lehet nekem bármiféle ügyem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Te biztos vagy benne, hogy üzemképesen adtad át, akkor Ő kénytelen tudomásul venni, hogy használt cikkre nincsen garancia. Sajnos sokan visszaélnek az ilyennel és használják, tönkreteszik, majd reklamálnak.
2015. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi.

Magánszemély nem kötelezhető garancia vállalásra.

2015. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Csak akkor, ha bizonyítani tudja, hogy már az átadás pillanatában is tudomásod volt arról, hogy hibás.


Mivel sok idő eltelt, ezért nehéz lesz azt mondania, hogy nem neki ment tönkre, és ha már az elején is rossz volt, akkor miért nem azonnal reklamált.

2015. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!