Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes átváltani a...

Mibe érdemes átváltani a forintot ha később nem szeretnék bukni rajta?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt tudnánk, akkor mindenki gazdag lenne :)


Idén a svájci frank, az angol font és az amerikai dollár teljesített eddig a legjobban, de az arany is értékállónak szokott bizonyulni, bár az nem annyira pénznem.


Hagyományosan stabil pénznek számít még az ausztrál dollár, a kanadai dollár és a japán jen is.

2015. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo, devizahiteles-e vagy?! LEHETETLEN megallapitani, hogy melyik valutaval nem buknal.
2015. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, alkalmi munkákat vállalok esti suli mellett és jelenleg is keresem az igazit, illetve még, hogy milyen hivatás is illene hozzám. :)


De szeretném a pénz egy részét megtakarítani nem eltapsolni. A bankokban nem bízok annyira pár esetből tanulva...

2015. máj. 14. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Angol fontba érdemes most tartani, nagyon erős a gazdaságuk, így az Eu-ból való kilépésről szavazható választásig biztos, hogy erős marad. Én a pénzem egy részét Kínai yuanban tartom, kína pár tíz év múlva átveszi majd a Number 1 pozíciót a világban. Nagyon erős a gazdaságuk.
2015. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Én a pénzem egy részét Kínai yuanban tartom, kína pár tíz év múlva átveszi majd a Number 1 pozíciót a világban. Nagyon erős a gazdaságuk."


Igen, ha nem hozzak rank a kovetkezo valsagot, amikor osszeomlik az ingatlanpiacuk a sok vadiuj szellemvaros miatt: https://www.youtube.com/results?search_query=china+ghost+city

2015. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Igen, ha nem hozzak rank a kovetkezo valsagot, amikor osszeomlik az ingatlanpiacuk a sok vadiuj szellemvaros miatt"

Ezer másik dolog lehet ami miatt válságba mehet egy ország, csak azt nem értem, hogy miért félnek az emberek ennyire a válságtól, ha okos vagy akkor is vannak lehetőségek, sőt válság idején lehet nagyokat szakítani.

2015. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ezer másik dolog lehet ami miatt válságba mehet egy ország"


En az nem ertem, hogy te mire fel jelented ki, hogy Kinanak eros a gazdasaga, lasd ingatlan lufijuk.

2015. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!