Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol leírhatom egy cégről a tapasztalataimat bármiféle retorzió nélkül?

Figyelt kérdés
Mások okulására.

2015. máj. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

tékozló homár.


Amúgy amíg igazat állítasz addig bárhol bármit leírhatsz. Erről szól a szólásszabadság.

2015. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én olyanra gondoltam, hogy munkahelyek feketelistája, ahol a dolgozó leírhatja a negatív tapasztalatait a cégről.
2015. máj. 17. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A szólásnak van szabadsága, de valótlan tényállítás nem tartozik ide. Ha rossz színben tüntetsz fel egy céget, per esetén neked kell bizonyítani a valóságtartalmát.

Ezen felül:

Ha úgy írsz, hogy még nick sem jelenik meg, nem lehet tudni, ki vagy, a céget sem nevezed meg, az érintettek akkor is kisakkozzák, ki is vagy.

Ha per nem is lesz, kirúgásra számíts.

No meg nagyfokú gerinctelenség is kell ehhez.

2015. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi! Én olyanra gondoltam, hogy munkahelyek feketelistája, ahol a dolgozó leírhatja a negatív tapasztalatait a cégről.

"

munkahelyiterror.blog.hu

2015. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

munkahelyiterror.blog.hu

esetleg ha multinál vagy, akkor glassdoor.com


egyébként fekete lista nem nagyon van sehol, főleg nem olyan, amin például cégnevek lennének, mivel komoly perek elé nézne egy ilyen oldal.

2015. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nr 3. Nem értem a hozzáállásodat. Miért lennék én gerinctelen, mikor a cég volt velem/másokkal gerinctelen? Itt most ne a Krisztusi metódusok érvényesüljenek. Visszadobok kenyérrel, de jó szárazzal, hogy betörjön a fejük. Másokat is rá kell ébreszteni egy vállalat gyengeségeire, ezzel ösztönözve a korrekt munkaadó-munkavállaló viszony kialakítását.
2015. máj. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!