Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szólsz a megújult Jófogáshoz?

Mit szólsz a megújult Jófogáshoz?

Figyelt kérdés
Milyennek találod a Jófogást?

2015. máj. 22. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kalap fos. Hiányzik az OLX dizájnja és kezelhetősége.
2015. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nagy szar. az olx sokkal jobb volt.
2015. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

OLX kilométerekkel jobb volt :D

Jófogáson, ráadásul csoró vevők is vannak, Olx-ről normálisak jöttek :D

2015. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Újra kéne alapítani az olxot, valami más néven. Az most jó üzlet lenne.
2015. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan szar, mint volt.
2015. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Botrányosan szar... szinte el sem hiszem, hogy 2015-ben ekkora szar legyen egy ilyen jellegű oldal. Az OLX mérföldekkel jobb volt.. El si ment a kedvem a hirdetgetéshez, és sokkal kevesebbet is nézelődök :(

vissza a vaterához?!

2015. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az előttem szólonak igaza van! Az olx-en sokkla jobb volt. A vaterára én nem megyek vissza, az is egy rakás szar. Hiába írsz nekik, én megtettem tösbbszőr is,nem volt érdemleges segítség. Vatera csak szedi a pénz, nem értünk van! Lassan 10 éve hirdetek ott, van tapasztalatom.

Jófogáson ha gond van válaszolnak, de egyre rosszabb. Még az átrakás idején megértem, de azért eltelt több hét és nem működik semmi, lassú idejemúlt oldal.

2015. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vásárlóként szinte használhatatlannak találom. Az OLX sokkal felhasználóbarátabb volt. Beállítom direkt a saját megyémet, hogy ott szeretnék keresni, fent látom is, hogy az van beállítva, mégis ott egy csomó másik megye. Mintha lassabb is lenne. Nem tetszik. :(
2015. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Eladóként: egy nagy rakás sz....r. Kérem vissza az OLX-et. Az állítólagos "átállás" óta egy nyamvadt terméket sem adtam el. Ráadásul ha hirdetést adok föl, nem tölti be a képet, vagy nem annyi képet tölt föl, mint amennyit bejelöltem. Az egész oldal lassú. Az OLX-ről "átvett" termékeimet gagyi módon vette át, minden hirdetésemet javítani kellett. Egyidejűleg regisztrálva voltam OLX-en és Jófogáson is, de a jófogást nem használtam semmire, így korábbiról nem tudok nyilatkozni. Az OLX-en korábban lezajlott eladási-vásárlási üzeneteimet egyesével kezdi betölteni újként! Lesem, hogy rég eladtam az OLX-en több terméket is, erre jönnek ugyanazok az üzenetek be újként, amit hónapokkal ezelőtt az OLX-en lejátszottunk. De hiába olvasom el és törlöm ki az üzeneteket, következő bejelentkezéskor ott vannak újra és újra, kitörlöm 10x is, mire végre eltűnik. A hirdetésmódosítás lassú.

Vásárlóként: hát ha bolt lenne már bedobtam volna egy gránátot. Úgy el van rontva, ahogy kell. Rákeresek egy termékre (pl. német tankönyveket akarok): német. Kihoz x számú találatot, próbálom szűkíteni a kategóriát, hogy "szabadidő, sport", majd arra gondolnék következőre, hogy "Könyv, újság", de már a "szabadidő, sport" bejelöléssel erre kidob egy hibaüzenetet, próbáljam később, ok, de már vagy 4 napja ezt dobja ki.

Ügyfélszolgálat: 3x jelentettem e-mailen 5-féle hibát, de semmi válasz (hogy legalább tudomásul vettük és folyamatban van az ügy). A vatera legalább automata üzenetre méltat, de ez már arra sem.

Szóval ha tudtok jobb ingyenes adás-vétel oldal, szívesen fogadnám, mert épp gondolkodom, hogy megszüntetem a fiókomat.

2015. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Semmi pozitívumot nem tudok mondani. Na jó, ingyenes..

A keresőmotorja optimalizálatlan, lassú, funkciókat tekintve hiányos.

Ha beállítom, hogy csak egy adott megyében keressen, akkor is kiad az adott megyébe, helyileg nem tartozó hirdetéseket, "ingyenes házhoz szállítás" címszóval.

Például, ha Stihl FS 120 típusú kaszára keresek, akkor több módon is be kell írnom, mert nem találja meg a hirdetést, ha valaki az FS után nem rak szóközt, vagy éppen kötőjelet rak, esetleg így írja: 120-as.

Tehát, ahhoz, hogy biztosan lássam a keresett típussal kapcsolatos összes hirdetést, körülbelül 5-6 módon kell a keresési kulcsszót megadnom.

A rendezési elvnél pedig hiányolom pl. a legdrágább előre, legnézettebb funkciókat.

Az értékelési rendszert és a regisztrálási szisztémát pedig igazán átvehetnék a vaterától.

2015. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!