Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni, hogy...

Mit lehetne csinálni, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, 1 éve keresek melót...

Közbe folyamatosan angolra járok + jogsit csinálok. (szóval azért próbálom valamennyire képezni is magam)


De mindig ha meglátják, hogy tapasztalatom 0 be se hívnak.

Múltkor felhívtak, hogy gyere be rá két órával közölték, hogy mégse.

Már nekem mindegy lenne, hogy mi lenne csak épp gyártósor + takarítás ne.

(Eredetileg irodába szeretnék menni mondván, hogy ott meg van a megszokott kis közegem mert nem nagyon szeretem a nyüzsit de már abba is belemennék, hogy boltosnak de arra se vesznek fel, hogy ahhoz meg végzettségem nincs)


2015. jún. 9. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj ki egy kamu cégnevet és írd bele. Ha megkérdezik akkor azt mondod hogy családi vállalkozás volt, adminisztriációt csináltál, egyfajta mindenes, kapcsolattartás az ügyfelekkel, áruátvevés, stb. Milyen terület? Mezőgazdaság, gyümölcs. Kész. Én így csináltam és nem buktam le vele.
2015. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pl:. ha azt az oepes kiskönyvet bekérik akkor mivan? Abból látják, hogy nem voltam ott.
2015. jún. 20. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál, van rengeteg olyan munka, ahol nem kérik a tapasztalatot. ha lesz jogsid akk már előny egy picit. Angol viszont már kicsit késő :D
2015. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van pár év irodai tapasztalatom, iskoláim hozzá, így se hívnak be szinte sehova, max az olyan helyekre, ahova nem tolonganak a jelentkezők, betanított munka, alulfizetett és lehetetlen munkaidővel, ami miatt képtelenség elvállalni. Legutóbb is így jártam, részmunkaidő, reggel 6-tól, nem tudtam elvállalni, pedig abban bízok, ha bekerülök valahova, bármilyen szar munkára is, akkor már könnyebb lenne feljebb lépni.
2015. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!