Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van eselyem? Mi...

Szerintetek van eselyem? Mi lehetne csinalni? Valami otlet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek allas ugyben. Sofori munka. Italokat kell szallitani. Semmi tapasztalatom ilyen teren. Elegge friss jogsim van de nagyon sokat vezetek es biztonsagosan megyek. Nagy dobozos autot kene vezetni viszon soha nem vezettem meg szemelyauton kivul mast. De tudom hogy megbirkoznak a feladattal. A kerdes csak az hogyan bizonyitsam ezt holnap is be? Fiatal vagyok es nem dolgoztam meg ilyen helyen. Dolgoztam sok helyen de azok teljesen mas munkak voltak. Sokat kell pakolni is. Ez se gond. Viszont attol tartok hogy elzavarnak mert friss a jogsim es nimcs ilyen teren tapasztalat. Nagyon kell nekem ez a munka. Alapbol a munka de foleg az ilyesmi. Mit csinaljak vagy mondjak hogy eselyem is legyen? Hazudni nem akarok. Szerintetek? Segitsetek valami jo otlettel.
2015. máj. 4. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!