Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjú tippek?

Állásinterjú tippek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek állásinterjúra, életemben először. Semmi komoly, adatrögzítés pár hónapig.

1. Mit vegyek fel állásinterjúra? (srác vagyok)

2. Miket szoktak kérdezni?

3. Mit kell vinni? (iratok, dokumentumok(?))



2015. jún. 16. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

- tökminbegy mit veszel fel, úgyse vesznek fel téged

- kérdezni olyat szoktak, hogy miért nem tud kínaiul, miért csak egy diplomája van, miért nem dolgozik.

- önéletrajzot, azt kell vinni, bár az egész csak lehúzás, mert hiába nem vesznek fel (meg sem fontolják), a cuccot nem adják vissza, nem fizetik ki.

2015. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasza "érdekes".

Hogy miben mész az cég és munkakör-függő. Sztem egy adatrögítési melóra nem kell öltönyben menned, veszel fel inget aztán jólvan.

Ha önéletrajzot küldtél a jelentkezéssel, és nem mondták,h vigyél be magaddal, akk sztem nem kell, mert kitudják nyomtatni maguknak.

Kérdések közül meg gondolom a "tipikus" interjú kérdések. Mutatkozz be, mit tudsz a cégről, miért jelentkeztél oda, miért szeretnéd ott azt csinálni, milyen terveid vannak a jövőre, stb.

2015. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!