Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan mehetek dolgozni a...

Omgtfl99 kérdése:

Hogyan mehetek dolgozni a tesco-ba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és sok helyen olvastam már hogy 16 évesek dolgoznak tesco-ba árufeltöltőként. Hogy kell ezt elkezdeni? Be kell menni és ott hova kell menni? Interneten kerestem már erre választ, de sehol sem találtam. Gondoltam ide felteszem, hátha van olyan aki tudna ebben segíteni :)

2015. jún. 16. 21:14
 1/3 anonim válasza:
A Biztos Kész Kft-hez kell regisztrálnod: Facebook-on megtalálod őket,like-olod az oldalukat,és ott rögtön a Regisztráció gombra kattintva már el is tudod végezni a regisztrációt: ők szokták intézni a TESCO-ba a munkaerőt. :) Én is így intéztem.
2015. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :D ezt jó tudni, köszi sokat segítettél :)
2015. jún. 16. 21:18
 3/3 anonim válasza:

[link]

ők is szoktak diákmunkát a tesco-ba csinálni . Én is rajtuk keresztül dolgoztam ott tavaly nyáron

2015. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!