Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki irodai munkakörben dolgozi...

Aki irodai munkakörben dolgozik, annak mettől meddig tart a munkaideje?

Figyelt kérdés

Illetve hol dolgozik, mit csinál. (nem kell kiírni a munkahely nevét; elég annyi, hogy kft-nél, vállalkozásnál, vagy hivatali helyen, stb)


Én 8-tól fél 5-ig dolgozom hétfőtől csütörtökig, pénteken 8-től 2-ig.

De vállalkoznál simán tovább kell pénteken is, tehát a 8-16 óráig munkarend gyakori.


Személy szerint rühellem ezt a kései irodai munkaidőt, szívesebben lennék 6-14 óráig, vagy 7-től 15 óráig, de eddig nem találkoztam ilyen munkával.



Szabadabb lenne a délutánom házimunkára, vagy bármi másra. De amikor fél 5-ig vagyok, 5 körül hazaérek, és álljak neki a házi munkának (főzni, stb) aztán jön is az este, annyira borzasztó......


2015. jún. 22. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:
De vállalkozásnál*
2015. jún. 22. 10:54
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként sejtem, hogy azért van ez, mert délután kel intézni a dolgokat, nem pedig reggel 6-7kor fog csörögni a telefon.

De ahol pl. vállalkozásnál termelési téren gazdasági, pénzügyi munkák vannak, ott simán lehetne korábban kezdeni.

2015. jún. 22. 10:55
 3/8 anonim válasza:
Én egy Zrt.-nél dolgozom, reggel 8-9 körül kezdek, és délután 4-5 körül végzek. Néha, amikor nincs sok tennivaló, csak 2-3-ig vagyok. Nálunk elég lazán kezelik a dolgot, amíg minden készen van időre. Egyébként informatikai cég, ahol dolgozom, és egy multinacionális ügyfelünk irodájában vagyok kihelyezett munkaerő, informatikus.
2015. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Autóipari cégnél dolgoztam GyMS. megyében , falun.

8-16:30-ig tartott az irodásoknak a hivatalos munkaidő. A jó droidok 7-17/18 óráig zizegtek, nem mintha annyi munkájuk lett volna. Aki időben hazament arra úgy néztek mint a gyújtogatóra. A túlórákat sem fizették ki mindig . Pénteken délután általában értekezlet volt, ilyenkor legalább 17 óráig sziporkáztak az ötletek. 17:30-ra értem haza, ha időben elindultam és már semmihez nem volt kedvem. Az én munkámat is simán el lehetett volna végezni 6-14-ig és így járhattam volna a melósokkal ingyen busszal. Most már nem végzek irodai munkát, de nem is hiányzik.

2015. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, szomorú ez.


3. válaszoló,

most mit dolgozol, ill. milyen munkaidőben?

2015. jún. 22. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
8-17-ig. Van egy órás ebédszünet ami nem tartozik bele a munkaidőbe ezért vagyunk eddig. Percre pontosan nézik ki mennyit dogozik, ha hónap végén hiánya van túlórázni kell. Hóvégén mindenkitől levonnak x órát mert annyit biztos kávézgatott meg pisált munkaidőben és hát azt is le kell dolgozni, szóval ha emiatt van meg a mínusz akkor is túlórázni kell. Egy 70fős irodában dolgozunk, zombimunkát.
2015. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

fúú..

megkérdezném, hogy miért nem váltasz másik helyet, de gondolom nem olyan egyszerű :/ ezért vagyok én is még itt..

2015. jún. 24. 08:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogok amint lehet, de mivel újonnan kezdtem ha egy éven belül kilépek vissza kell fizetnem a tanfolyam költségét amin betanítottak. Az meg már maga annyi mint egy havi fizetés. :/
2015. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!