Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbanapok irodai asszisztens...

Próbanapok irodai asszisztens munkakörben?

Figyelt kérdés
Irodai asszisztens állásinterjú után háromnapos próbanapra kellene mennem egy céghez. Még soha nem hallottam ilyen munkakörben próbanapról, nem is értem, mi értelme ennek.Ráadásul egy másik kiválasztottal együtt egyszerre lennénk próbanapon. Régóta vagyok munkanélküli, de nagyon nincs kedvem ehhez az egészhez. Viszont: az állás pont azon a szakterületen lenne, ahol dolgozni szeretnék, illetve állítólag kifizetik a próbanapokat - ezt egyből mondta a cég képviselője, amikor felhívott. Szerintetek érdemes bevállalni a próbanapokat?
2015. jan. 23. 13:14
 1/2 anonim válasza:
76%
Ha ez az a szakterület ahol szeretnel dolgozni, akkor mindenkepp szerintem! Most egy probät meger! Ha ügyes leszel ugyis teged välasztanak!! De ha meg sem probälod, akkor meg emiatt fogsz örlödni!! Menj el!! Szerintem! :)
2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veszítenivalód, fizetnek is.. teljesen jó.

Máshol 3 hónap próbaidő van, sehol sem szeretnek egyből felvenni valakit.

Mondjuk 3 nap alatt szerintem sok minden nem derül ki, én eléggé bénáztam még az elején, egy felettes a 2. napon leordította a hajam, aztán ottmaradtam, áthelyeztek, azóta pedig még dicséretet is kaptam :)

Sok sikert :)

2015. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!