Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkával, középfokú...

Irodai munkával, középfokú végzettséggel (érettségi) ugye lehet kézhez kapni 60ezer Ft-ot? Milyen irodai munkakörben lehet 60e-t keresni érettségivel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adatrögzítő, adminisztrátor. Minimálbér után 60.000-t kapsz a hó végén 8 órás munkavégzésnél. De mivel nagy a túljelentkezés ezekben a szakmákban, nem akarlak hitegetni, parányi az esélyed.

Ha fizikailag alkalmas vagy, akkor vágj neki, takarító, árufeltöltő, amit csak el tudsz végezni. Ne várd a sült galambot, ha elébe mész sem kapod meg. Nekem nem csak érettségim van, egészségügyileg beteg vagyok, így fizikait nem vállalhatok, és állandó jelleggel pályázgatom az irodai állásokat már nagyon régóta, és semmi. Szóval ebben ne reménykedj.

2012. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és ezzel kapcsolatban vona egy kérdésem:"Adatrögzítő, adminisztrátor. Minimálbér után 60.000-t kapsz a hó végén 8 órás munkavégzésnél."

EZ azt jelenti, hogy a minimálbért (ami most ha jól tudom 47e) a cég kiegésziti 60ra?

2012. febr. 20. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem irodai munka, de én bankba mentem ügyféltérbe. A kezdő fizum volt 80 körül, azóta emelkedett.

De ide kell nyelvvizsga és nyelvtudás is (2 magyar és 2 angol nyelvű interjúja volt a most felvett új lánynak).

2012. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A minimálbér bruttója 93000 a nettó (amit kézhez kapsz) az pedig 60915 Ft. Ez a minimálbér 8 órás munkavégzés esetén.
2012. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De miért a minimálbér a cél??
2015. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!