Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha a forex...

Te mit tennél ha a forex brókered így átverne? (IronFx)

Figyelt kérdés

Számlát nyitottam az IronFx-nél. Aztán meggondoltam magam és indítottam egy hazautalást 2015 március elején.

Azóta sem jön az a pénz, számtalan reklamáció ellenére sem, már több, mint negyed éve. Mindjárt július...

A felügyeleti szervek kb. tojnak a panaszokra. Nem marad más, mint a nyilvánosság.

Ehhez kérek reális ötleteket, lehet gerilla marketing is. Hol, mi módon tudnám a lehető legszélesebb körben nyilvánosság elé tárni, hogy mi történik.

(nem volt kereskedés a számlán, tehát logikailag kizárt, hogy én lennék a kínai bónuszcsaló. Ezzel a szöveggel hárítják a kellemetlen kérdéseket, mikor csak arról van szó, hogy nem akarnak, vagy nem tudnak fizetni.)



2015. jún. 23. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megkeresel egy bulvárlapot, tuti megjelentetik online és papíron is. pl. Blikk, Bors.

Vevők az ilyesmire, és elég sok emberhez eljutnak.

2015. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozhatsz a sorstársaidhoz. :(

[link]

[link]


Tehetsz rendőrségi feljelentést, és felkereshetsz egy ügyvédet.

Kellene már egy jó kis tüntetést szervezni ellenük.

2015. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Összedobtam egy kis irományt a magyar lehetőségekről:


[link]


Ha pedig érdekel a külföldi ciprusi lehetőségek, akkor az egy hét múlva lesz fenn, és folytatni is fogom...

2015. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bár nincs átfogó összefogás az Ironnal szemben, de tudom, hogy mára minden létező lehetőséggel éltek a panaszosok, itthon és külföldön is. Eredmény nulla.

Az egyetlen lehetőségnek a csődöt tartják, amíg nem csődöl be addig nincs kártétítési lehetőség.


Addig is a visszafizetések leginkább a mikro számlásoknak kedveznek.


Elmentettem e linkedet. A FB-on egy külön helyen gyűjtöm a témába vágó hivatkozásokat. Így találsz rá: "last forex lesson"

2015. júl. 21. 09:39
 5/8 anonim válasza:

folytattam a cikket:

[link]


és persze a hadakozást is, nekem már bent van a panaszom a cysec-nél, és az ambucmanónál is, ami semmit nem ér, de nem volt túl drága...


És ha felhív egy brókercég és ajánlatot tesz első kérdésem, hogy? ciprusi? Akkor nem... miért? Ironfx tanulsága, hogy...

2015. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom az eseteted, de őszintén szólva azt gondolom, hogy nem sok az esélyed a pozitív kimenetelre. Több hasonló csalás volt már, amikre évek óta megfeneklettek a perek, elfogatóparancsok, stb.


Nagyon ideje volna nagy nyilvánosság elé tárni, mi folyik a forex "brókerek" körében. Elmagyarázni az embereknek a MetaTrader (MT4) szemétségeit, megértetni velük, hogy a Forex az rosszabb, mint a kaszinó.

Kicsit rá kéne világítani a ciprusi (orosz) maffia egyik legnyerőbb üzletágára.

Ha az emberek tudnák, kiket tömnek ki pénzzel, talán kevesebb pénzt égetnének el a forex-kazánban.

2015. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma 2015 okt.19.

Semmi!!!!

Nov. 7-én kezdjük meg a 9. hónapot.

2015. okt. 19. 12:53
 8/8 anonim válasza:
Sokat vártunk rá de úgy néz ki van megoldás! Most van folyamatban ( a SySEC, már visszaigazolta az utalást) az első ügyfél pénzének áthelyezése másik brókerházhoz ahol nincsenek olyan problémák mint az ironnál. Az érintettek nyugodtan keressenek itt privátban, szivesen segítek ezzel kapcsolatban.
2015. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!