Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok debrecenbe részvényt...

Hol tudok debrecenbe részvényt és nyersanyagokat venni tőkeáttétellel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Debrecenbe'? Sehol. 18 ev alatt nem tozsdezhetsz, se reszvenyeket nem vehetsz, mivel nem vagy felelossegre vonhato.
2015. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol. Debrecenbe (!) se részvény-, se árutőzsde nincsen, ahol határidős ügyletekkel foglalkoznának. Javaslom New Yorkot, Chicagót, Londont vagy valami hasonló nagyvárost. Nyiss számlát egy brókercégnél, az ottani brókerek majd intézik.
2015. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és online nem lehet?
2015. júl. 27. 08:13
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha apple vagy tesla részvényt akarok azt is csak a new yorki tőzsdén tudom megvenni?
2015. júl. 27. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon a tőzsdén tudod megvenni a részvényt, amelyikre be van vezetve, ezek OTC nincsenek. De ha van számlád, akkor igen, online is kereskedhetsz.
2015. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
balfac
2015. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most neten lehet részvényt venni vagy nem?
2015. júl. 27. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Értékpapírszámla kell hozzá. Menj be az Erstébe vagy a K&H-ba, kérdezd meg, tudnak-e számlát nyitni neked, ahol kereskedhetsz ilyen részvényekkel. Nyilván online számla-hozzáféréssel online is adhatsz megbízásokat. De ha ennyire kezdő vagy, akkor ne akarj tőkeáttétellel kereskedni semmiféle értékpapírral, mert hamarosan minden pénzed elveszíted.
2015. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam hogy most olajra veszek 10.000 forintra teszem azt 10x átéttel,nem vagyok teljesen kezdő és nem sok pénzel játszom
2015. júl. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!