Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Western Union internetes...

A Western Union internetes oldalán hogy működik az átutalás?

Figyelt kérdés

www2.westernunion.com - erre az oldalra gondolok (remélem ez a jó oldal, mert az ingyenes regizés után amit kaptam emailt, abban csak "westernunion" volt írva az elején, mintha csakis ők lehetnének azok)

Na szóval, WU-n keresztül kell küldenem 72$-t (külföldre, meg is adtak hozzá adatokat), mert ennyibe kerül vmi "DHL-es szállítási költség". Nagyon fontos (meg A.S.A.P. meg S.O.S meg minden ehhez hasonló), hogy tudjam hogyan kell, hogy az említett összeg odaérjen, ugyanis a dolog legkomolyabb része az, hogy mit fognak nekem szállítani (senki se azért fizetne 20ezerFt körüli száll.kts-et, hogy csak egy árut kapjon; külföldre én még nem küldtem semmit, sima postán se, de belföldön maximum is csak párszázas a postaköltség)... Egy szépösszegű "Certified Bank Cheque"-et fogok kapni, amit hamarosan útjára indítanának, és miután átvettem és találok egy jó bankot amelyik foglalkozna is az ügyemmel, akkor végre lesz igazi pénzem (amellyel ha már úgyis megdobott a küldő fél, ne bukjam el csak mert -egy ehhez képest $z@ros összeget- nem tudnék elküldeni)...



2015. aug. 2. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb gond, hogy a google-t sem tudod hasznalni (mondjuk abbol, hogy bedoltel egy ilyen nigeriai csalasnak, sejthettem volna).


[link] lepesrol lepesre le van irva.

2015. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi a linket, ééés az még igaz, hogy félig "bedőltem" (mert még úgy is, hogy csalás, elhittem a dolog "alapsztori" részét), ugyanakkor félig mégse (mintha az eddig "félig üres"-nek vélt pohárra most inkább azt mondanám, hogy "félig tele"), ugyanis még mindig nem fizettem ki semmit se, így nemhogy millákat nem csináltak maguknak a csalók az én pénzemből, de még azt a 72dodót se kap6ták meg (nem adtam meg bankadatot, nem is terveztem)...
2015. aug. 2. 20:56
 13/14 A kérdező kommentje:

"Az a legnagyobb gond, hogy a google-t sem tudod hasznalni" és köszi, hogy ekkora lenézést kaptam (amit nem érdemelnék meg, még akkor sem, ha rossz következménye lett volna a bedőlésnek), mert egyrészt kik vagyunk ahhoz, hogy csak úgy megítéljük a másik embert, másrészt Neked biztosan megvan 155-ös (vagy még nagyobb?) IQ-d (az enyém vhol akörül van és megvan róla a papírom, amit talán-talán akkor mutatnék meg, ha ismernénk is egymást)... ja, és képzeld el, már a kérdés kiírása előtt is használtam a Google barátunkat, csak éppen 600 olyan találat esetén, aminek a címében benne van a Western Union, nem fogom mindet megnézni, hogy abból melyik 599 nem segít és melyik lesz az a egyszem jó, amelyiktől okosabb is lennék mint előtte voltam...

(((ja, és ha tényleg szó szerint hüŁye lennék, akkor a dolog megfogalmazása is gondot okozott volna, tehát íme van is bizonyíték rá, hogy belém is szorult vmennyi intelligencia :P )))

2015. aug. 2. 21:02
 14/14 A kérdező kommentje:

Már visszaírtam nekik h mégse érdekel az egész, így nem is buktam semmit.

De csak kíváncsiságból, ha küldtem volna 72USD-t, abból ők hogy csináltak volna milliókat? Tán azt mondták volna h "kell még erre meg arra ennyi meg annyi"?

2015. aug. 3. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!