Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz ha...

Szerintetek mennyire gáz ha most még így gondolkodok?

Figyelt kérdés
Húszas éveim elejében járó fiatal vagyok, és per pill nem ilyen "klasszikus célok" vannak kitűzve elém. pl megszerezni a jogsit, amire azért nem látom értelmét pénzt költeni, mert a családba nincs kocsi, így max kitehetném a polcra mutatóba. Lakásra meg még 20 évig verhetném a fogamhoz a garast, mire össze hoznám az árát. Sokkal inkább érdekelnek pl a sórakoztató elektronikai kütyük, amiket a szüleimtől nem kérhettem míg nem volt keresetem, mert elég rosszul álltunk anyagilag. Ezen kívül még az is mozgatja a gondolatom, hogy a közeljövőbe elmenjek egy trópusi utazásra. Ami szintén elképzelhetetlen volt, amíg anyagilag a szüleimre voltam utalva.
2015. aug. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezekkel semmi probléma.
2015. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Nincs ezzel semmi gond.

2015. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elektronikus kütyük az nagy probléma és felesleges hülyeség, a trópusi utazás meg a lehető legjobb ötlet, életre szóló élmény amit senki nem vehet el tőled. Én az egész életemet/pénzemet az utazásnak rendeltem alá és megérte.
2015. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. De mi akadályoz meg abban, hogy félre is tegyél a hosszútávú céljaidra, és magadra is költs? Gondolom, ha rosszul álltatok és dolgoznod kell, nem lehet olyan hű de sok megtakarításod. Szerintem a kütyük meg az utazás mellett az is jó érzés, ha tudod, hogy a váratlan dolgokra is felkészültél pénzügyileg.
2015. aug. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!