Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Töröltek a Munkaügyi Központ...

Töröltek a Munkaügyi Központ nyilvántartásából, mert nem tudtam elmenni egy csoportos tájékoztatóra. Érdemes fellebbezni? Kell valahogy bizonyítani hogy előre szóltam hogy nem leszek ott? Úgysem tudnám mondjuk.

Figyelt kérdés
Annak ellenére töröltek, hogy előre jeleztem hogy sem részt venni nem tudok a tájékoztatón, sem elvállalni az adott állást, mert két gyerek mellett nem tudok még utazgatni is naponta plusz két órát, vagyis 10 órát távol lenni. Leírtam, átvette a papírt egy ügyintéző, és most 3 hét múlva jött ez a levél hogy töröltek, fellebbezhetek.
2015. szept. 1. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább regisztrálj újra és kész.
2015. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt csak 60 nap múlva lehet, ez nem is lenne olyan nagy baj, csak félek hogy pont olyan munkahelyet találok ahol a regisztrált munkanélküliekre utaznak. Vagy lecsúszok valami jobb fajta közmunkáról, pl könyvtárban.
2015. szept. 1. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Szerintem ha elmentél volna a tájékoztatóra és ott elmondtad volna, hogy nem tudod ezért, meg ezért vállalni, de így, hogy el sem mentél, teljesen felesleges.

Nem mellesleg senkit nem szokott érdekelni, hogy meg tudod oldani vagy sem. Munkanélküli vagy, regisztrálva vagy, vagyis amit felajánlanak munkát, azt köteles vagy elfogadni. Ha nem nem tudod, akkor meg törölnek. Ezt le is írják egyébként.

Szóval teljesen felesleges.

Majd 60 nap után regisztrálsz újra.

Csak azért zárójelben megjegyzem, hogy ha nem tudod megoldani, akkor máshol se nagyon fognak alkalmazni...

2015. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom hogy máshol is gond, de a napi max 8 órás munka, vagy még inkább egy 6 órás beleférne. A férjemnek két állása van és emiatt nehéz megfelelőt találni, úgy hogy hozni vinni tudjuk a gyerekeket legalább felváltva.
2015. szept. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!