Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A plus500 nevű bróker megbízható?

A plus500 nevű bróker megbízható?

Figyelt kérdés
Fél éve van Demo számlám a plus500 nevű brókernél. Szeretnék most már valódi pénzzel kereskedni, de nem tudom, megbízhatóak-e. Van esetleg valakinek tapasztalata?
2015. szept. 6. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Én nem bíznám rájuk a pénzem. Manipulálnak.

Tehát óvatosan.

2015. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

A Plus500 nem bróker, hanem egy ciprusi székhelyű vállalat. Az oldalon ott van, hogy :

"Figyelem: a CFD-ügylet tőkeáttételes pénzügyi termék, és előfordulhat, hogy Ön az elhelyezett letétet teljes egészében elveszíti."

Számla feltöltése min. 20.000 ft-al hitelkártya, PayPal vagy átutalás segítségével.


Mennyire megbízható? A Budacash, a Quaestor is megbízható volt... egy darabig...

Ha mindenáron ott szeretnél kereskedni, akkor annyi pénzt tegyél be, amennyit nem sajnálnál, ha VÉGLEG elbuknád.

Amúgy nem tudom, miért nem jó Neked pl. a KBC Equitas, annak legalább van magyar irodája. Egy ciprusi céggel mit kezdesz, ha "lenyúlja" a pénzed??

2015. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Ciprusba bejelentett izraeli cég abszolút kiszámíthatatlan és úgy változtatják az árfolyamokat ahogy akarják
2015. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Orfeus ***** válasza:
37%
Idióták, Angliába van bejegyezve :D Nemtom mit dobálóztok Ciprussal. Ami sok ember szerint rossz, kaszinó, brókercég, az mind Cipruson van bejegyezve? Ezt olvasták sokan neten, és azóta ezt fújják. Teljesen korrektek, midnig kifizettek eddig...
2016. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak a saját tapasztalatomat írom le:

Beszálltam 20000 ft-tal és elkezdtem „játékból” a legkisebb (2 uncia) téttel kereskedni. Minden szépen is ment, sorra 4-500 ft profittal zártam egy-egy kereskedést, aztán amikor kb. 30000-re feltornásztam az alaptőkémet, kaptam egy emailt, hogy Arany ???mittudoménmi??? lettem.

Mondom: -Király, megy ez!

Csakhogy!!! Ezután már nem engedett a biztonságos 2 unciával kereskedni, hanem a legkisebb mennyiséget 20 unciára korlátozták. Mondanom se kell, hogy ekkora tételhez már nem volt biztonságosan elég a 30000 ft alap, be is buktam az egészet egy kereskedés alatt.

No comment...

2016. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Orfeus ***** válasza:
54%
Egy e-mailt írni kell nekik hogy ne aranyba rakjanak, tegyenek vissza, és máris vissza tesznek. Egy szint felett át fognak tenni, de ha írsz nekik visszatesznek, és nincs probléma. Elméletileg ez jobban megéri nekik, aranyfedezet vagy micsoda.
2016. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább rohadjanak meg, hogy kérés nélkül feljebb soroltak!!!
2016. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. Te minden hasonló kérdésre ezt a szövegedet másolod be?

Barom!

2017. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!