Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy éreztetek ha egy nagyobb...

Hogy éreztetek ha egy nagyobb vásárlás után otthon veszitek csak észre hogy újraszámolás után hogy becsaptak titeket a boltba?

Figyelt kérdés
Pár ezer ft-al.

2015. szept. 14. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Idegesítene, nagyon.
2015. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Sehogy. Fogom, és visszamegyek a boltba.


Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadnak el, de ha egyértelműen bizonyítható blokk alapján az átverés, akkor kötelessége korrigálni.

Csak ez mind akarat kérdése, de tudom, egyszerűbb otthon puffogni, mint tenni érte.

2015. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

nem foglalkoznek vele.


Bar nem tudom elkepzelni hogy tud ez elofordulni.

2015. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
#3: nem egyszer fordult már elő velem, és nem merték azt mondani, hogy menjek az anyámba, őket nem érdekli.
2015. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Épp ezért járok úgy vásárolni, hogy kb-ire tudom a termékek árait.

Mindig van listám, így arra felírom az egységárait a termékeknek, amit veszek.

A fizetés után összenézem és ha probléma van, akkor már ott helyben szólok.

A legtöbb árházban a vevőszolgálatnál lehet reklamálni. Tehát a pénztárost nem "zaklatom" a problémámmal. Beállok a sorba a vevőszolgálaton.


Az elején még oda szólogattak a biztonsági őrök, hogy ne írogassak fel semmit, stb..

Most már nem érdekel. Többször írtam be emiatt a panaszkönyvbe (és a megtévesztések miatt is!), mindig bocsánatot kértek.

Persze, lenyomtak egy formaszöveget és ennyi, de jól esett, hogy nem én vagyok a "hülye".

2015. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Visszamegyek és szólok. Csak akkor rossz ha messze a bolt. :(
2015. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert mindig figyelek a pénztárnál, és ha valami nem annyi mint amennyiért ki volt írva, akkor azért szólok. Ennyi a trükk.
2015. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tescoban egyszer 23 rágót számoltak 2 helyett. Otthon vettem csak észre. Másnap megint be kellett ugranom valamiért, előtte odamentem az infópulthoz, mutattam a számlát, mondtam, mi a gondom. A nő kérdezte, hogy utalványt adjon vagy készpénzben fizesse vissza. A pénztáraknál van kamera, de azt sem nézték meg, rögtön intézkedtek. De többször volt már valami probléma termékkel, akkor sem sz.rakodtak, visszaadták a pénzt.
2015. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!