Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, egy...

Hogyan lehet megtudni, egy adott ingatlan tulajdonosának a nevét és elérhetőségét hivatalos úton?

Figyelt kérdés
A címen kívül más információ nem áll rendelkezésemre, de a tulajdonos nem lakik, nem ürít postát stb. az adott ingatlanban, és a szomszédok sem tudnak segíteni. Fontos (hivatalos) ügyben kellene elérnem.

2015. szept. 17. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nevét a földhivatali nyilvántartásból, címét a lakcím-nyilvántartásból. Ma már nem tudom a második miként működik, de régen lehetett kérvényezni, hogy "megmondják" hol érhető el az illető. 500,- Ft körül volt a díja akkor, és mielőtt megtudhattad volna, "megkérdezték" az illetőt hivatalos úton, hogy beleegyezik-e az adatai kiadásába. Polgármesteri Hivatalra tartozott. Azóta persze minden átalakult, ma már nem tudom, hogy mi a módja.
2015. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szaja8 válasza:

Engem is érdekel ez a kérdés családi okok miatt.

Hátha tud valaki egy internetes ingyenes megoldást.

2017. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!