Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha meg akarom szüntetni a...

Ha meg akarom szüntetni a bankszámlámat, a rajta lévő egyenleget teljes egészében átutalhatom egy másik számlára?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az utalásnak ugye van valamennyi díja, és ha én a teljes összeget átutalom, merthogy meg akarom szüntetni, akkor nem lesz, amiből levonják az utalás költségét, merthogy 0 Ft egyenleg marad rajta.

Vagy ebben az esetben nem fogja engedni, hogy a teljes összeget átutaljam?

Vagy hogy van ez?

Vagy ha majd az utalás után bemegyek a bankba személyesen, hogy bejelentsem, hogy meg szeretném szüntetni, akkor majd befizettetik velem az átutalás költségét, és csak azután lesznek hajlandók megszüntetni?


2015. szept. 18. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Netbankon elutalod és utána besétálsz megszüntetni a számlát....



Hihetetlen zseninek kell lenni egy ilyen nagymérvű taktika kitalálásához...

2015. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már szüntettem meg így számlát. Elutalod más számlára a rajta lévő összeget, aztán bemész a bankba, és ott rendezed az egyenlegedet (kifizeted a még szükséges díjakat). Utána szüntetik meg.
2015. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. A 2. válaszolónak köszönöm!
2015. szept. 18. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb, ha bemész, megszünteted, és átveszed készpénzben az egyenlegedet.
2015. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ez akkor megoldás, ha nem sok pénz van rajta. Sokszázezer forintnyi készpénzzel nem szívesen rohangál az ember.
2015. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!