Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok a Jófogás...

Milyennek találjátok a Jófogás üzletpolitikáját és általában mi a véleményetek az oldalról?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehúzásra épülő megtévesztő szöveg, bár a szerződési feltételek között valóban szerepel, hogy semmit nem vállalnak (se a hirdetés megjelentetését, se mást). Egyértelműen a tulajdonosok másik orgánuma, a Vatera felé akarja terelni az ügyfeleket.
2015. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Legszarabb apró oldal, minden tekintetben.
2015. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Eladóként nem törölhetem és adhatom fel újra hirdetésem kedvem szerint, hanem az ő agyament politikájuk szerint csak 30 nap múlva, mert addig nem tehetem.

Vevőként keresési rendszerük kezelhetetlen, pl. egy sorban hozza Kemendollárt meg vöcköndöt, mert az irányítószámuk azonos.

Igy vöcköndöt kehidakustány és keménfa között találom meg, a listában. :-)

Ha megye szerint akarok keresni, akkor a lenyíló menüben bárhova kattinthatok, csak a nyílra nem, ami logikus lenne...

:-)

2015. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

A legjobb oldal. Nem úgy értem, hogy nem lehetne jobbá tenni, hanem úgy, hogy nincs jobb alternatíva a piacon. Eladóként ezt kell, hogy válasszam, mert

1; ingyenes

2; látogatott


Vevőként pedig azért, mert a fentiek miatt sokan itt adnak el.


A másik alternatíva a vatera. Azt eladóként nem választom a magas díjai miatt, de vevőként szeretem az értékelési rendszere miatt.


Szóval az ideális az lenne, ha a jófogásnak lenne egy szigorúbb csalókiszűrési (értékelési) rendszere, valamint egy jobb keresőt el tudnék még képzelni...

2015. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Józsi bácsi akar venni egy darálót, nem fog regisztrálni vaterán meg licitálgatni, hanem megveszi a jofogason!
2015. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Józsi bácsit jól átfogják verni mert rengeteg a csaló.
2015. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
A keresője használhatatlan
2015. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

#5


1, vaterán regisztráció nélkül is lehet vásásrolni

2, nem kell licitálnia, ott a fix árú hirdetések, 2 gombnyomás és meg is vette a darálóját.


Ha nem ismered az oldalt, mint a mondandódból látszik, akkor ne ócsárold!

2015. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Látom, megint belefutottam egy-két hülyébe!

:-)

2015. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gagyi, nem tudom milyen fejlesztők dolgoznak ott, de hogy nem tudnak végre egy stabil rendszert csinálni, az nevetséges. Nagyon sokszor lassú az oldal. A levelezési rendszer katasztrófa. Pl tegnap kaptam egy levelet az egyik hirdetésemre, amit ma vettem észre, mert nem jött semmi értesítés róla... és ez sem most először fordult elő. Nincs olyan lehetőség, hogy megnézd, hányan nézték meg a telefonszámod, pedig ez egy elég jó fejlesztés volt az olx-től, ezek szerint a jófogásnak nem tetszett, ezért nem vezették be.
2015. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!