Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kauciót nem ad vissza, felújít...

Kauciót nem ad vissza, felújításra kérhet többet? Komplikált helyzet, segítséget kérek!

Figyelt kérdés

Az ingatlanirodától béreltem, amikor átvettem a konyhában repedt volt a csempe, amiről az irodának kellett volna jegyzőkönyvezni a leendő tulajnak. Ez nem történt meg, én már a tulajdonostól bérlem a lakást, most hogy elmegyek ki kell festetnem (pedig csak pár apró folt van az egyik falon). Ezt elfogadtam elvégre benne van a szerződésben a tisztasági festés (bár új lakás, én voltam az első lakója).

A repedt csempe miatt most kitalálta hogy az egész konyhát nekem kell leburkoltatni, a kaución felül követelhet még rajtam erre pénzt?



2015. szept. 20. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Bérelt lakás festése?

Hülyeség!

2015. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez benne van a szerződésben, hogy végzek tisztasági festést..Nem érdekel csak az, követelhet-e rajtam nagyobb összeget a kauciónál..
2015. szept. 20. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki azt az egyetlen nyomorult csempét és meg van oldva.
2015. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neki az nem jó, mert ugyanolyan csempét már nem lehet kapni...
2015. szept. 21. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehet a kauciót meghaladó követelése.


Fogott egy madarat, azt hiszi, majd ingyen lesz az új csempe. Ne hagyd magad.

2015. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!