Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Aliexpressen is ugyanúgy...

Az Aliexpressen is ugyanúgy van, mint az ebayen, hogy csak akkor kapja meg az eladó a pénzt ha a vásárló visszajelez vagy eltellik bizonyos idő?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ebayen azonnal megkapja az eladó a pénzét, amit kifizeted! Hisz egyből neki utalod át, és nem magának az ebaynek.
2015. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De akkor simán lenyulhatná bármelyik eladó a pénzt úgy hogy nem is küld semmit. Akkor Aliexpressen is igy van?
2015. szept. 23. 20:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Lenyúlhatná, de ez esetben a Paypal visszafizetné a pénzed.
2015. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Akkor hol a biztonságos vásárlás?

Meghirdetnék pl egy adidas cipőt pár ezerért és amikor már 180an vásároltak akkor lelépek a pénzzel?

2015. szept. 23. 20:59
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom, hogy az ebay-n csak akkor megy át a pénz az eladónak, ha a vevő visszajelzett (értékelt?), hogy minden oké. Addig nem tudja levenni.


Kérdező, amit írtál, azt itt is megcsinálták a Vaterán, de az már bűncselekmény - így nem igazán éri meg megcsinálni.

2015. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom,ahogy az 5-ös válaszban van ettől biztonságos a vásárlás!

De az Aliexpressen is így van?

2015. szept. 24. 00:28
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Ebay-on azonnal megkapja a pénzt az eladó ,PayPal-on keresztül ami biztonságos!Hisz a terméklapon/megrendeléseid között a dollár jel fekete lesz az azt jelenti hogy kifizetted a terméket!Alin van másképp!!
2015. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor el se kell küldenie a csomagot, hogy megkapja a pénzt? Ki szeret így vásárolni?
2015. szept. 25. 14:28
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

3éve ebay-ozok, abból már 700 rendelésen vagyok túl, és PAyPAl-al bonyolitom a fizetést!

Eddig semilyen problémám NEM volt ebay-on!

Addig NEM kapod meg az árút,amig nem fizetted ki,ami szerintem tiszta logikus!

Ráadásúl itt max 1 hónapot kell várni a csomagra,mig aliexpressen 60 nap és 20 napja van az eladónak feladni! Ebay-on mig arra mennek az eladók,hogy mindeki éppségbe megkapja,az más tészta h itthoni posta hogy kezeli ők arról nem tehetnek, elég jó arányokkal vannak ebay-on az eladók,mint alin!

Nem 1 ismerősőm járt úgy h vitát kellett nyitnia,mert nem azt kapta meg Alin amit leütőtt és az újabb 30-60 nap!

2015. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Amúgymeg félre értettél,miaz h elsem kell küldenie a csomagot ha meg kapta a pénzt? Nem is értem..még ha valamit 5ft-ért veszel,kifizeted azt is megkapod.!sőt én már nem vásárolok,hanem licitálok és nem 1 dolgot nyertem 50ft alatt és mindenem megjött!! De ha ilyen bizalmatlan vagy nem is kell küldföldi oldalakról vásárolni..vásárolj vaterán na ott aztán elég erősen benne van a pakliba h kifizetsz valamit és a pénzed lenyulják se pénz se csomag
2015. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!