Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mennyiből jön ki egy...

Kinek mennyiből jön ki egy hónapban az étkezés?

Figyelt kérdés
Főleg olyanoknak szól a kérdés akiknél kicsi a család,vagy csak ketten vannak,akik többnyire főznek havi 1-2 alkalommal beülnek valahova.Alapanyagokból zöldség,húskészítmény,tejtermék stb a közép és a jó minőségűt veszik meg.Ill. még annyi,hogy egy héten hányszor esznek húst?
2015. szept. 25. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ketten vagyunk, kettőnknek 25E forint, de soha nem ülünk be sehova
2015. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretek főzni, nem szoktam számolni, hogy egy héten hányszor eszek húst(szerintem kb. heti 5 nap), odafigyelek, hogy minőségi alapanyagokat vásároljak. Így kb. 50e az egyhavi étkezésem.

Ha sokat kell dolgozom és rendelnek, mert nincs időm főzni, akkor több.

2015. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég, 25 ezerből ketten hogyan?? Mi kb 120 ezret elkajálunk a párommal, mondjuk szinte egyáltalán nem főzünk, de csak heti egyszer megyünk étterembe. Egyébként a munkahelyünkön lévő menzán ebédelünk, ahol max 1000-1500 Ft egy menü, ha meg nem tudunk valami egyszerűt összedobni vacsorára, rendelünk néha. A hűtőben általában minőségi dolgok vannak, de én eddig úgy gondoltam, hogy ezen nem szabad spórolni. Írjatok még, most elbizonytalanodtam...
2015. szept. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hús kimaradt: párom mindennap eszik, én vegetáriánus vagyok
2015. szept. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!