Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy fő részére havi szinten...

Egy fő részére havi szinten kb: mennyiből jön ki az egészséges, változatos étkezés?

Figyelt kérdés
Főleg félkész ételeket eszem, pl: fagyasztott, panírozott hal, fagyasztott zöldséggel, spagetti néha, gyümölcs főleg banán, de más is szóba jöhet majd.

2013. aug. 13. 19:04
 1/5 anonim válasza:
Nagy vonalakban napi 3-szori étkezéssel + 1 kisebb "nassolással" szémolva, 800-1200 ft között ki lehet hozni, alá is lehet menni, de akkor jó eséllyel 2 napig eszed mondjuk ugyan azt a főételt.
2013. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

*számolva


Amúgy zöldségből pl. én azt szoktam, hogy veszek 1-2 kg zöldséget vegyesen, és magamnak feldolgozom. Jobban is jön ki, piacon veszem, lehetőleg őstermelőtől, így támogatom a gazdaságot, ráadásul ezeknek a zöldségeknek sokkal jobb íze van. (Tacskós sárgarépát ettem már sósat, mert annyi nátrium volt a talajában, hogy sós lett tőle...)

2013. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor havi 30000ft-ból már azért lehet egészségesen és változatosan étkezni (természetesen otthon)?
2013. aug. 14. 01:57
 4/5 anonim válasza:
Igen, ha nem vagy rest meg is csinálni a kajákat.
2013. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Főzni csak félkész ételeket tudok/akarok, ami fél óra alatt kész. Nincs kedvem evés előtt másfél-két órát főzőcskézni...
2013. aug. 15. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!