Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Körülbelül mennyiből lehet...

Körülbelül mennyiből lehet kihozni egy huszonéves pár havi étkezését? Nincsenek nagy igényeink, de azért nem szeretnénk nagyon egészségtelenül étkezni!

Figyelt kérdés

A srác nagy étvágyú, munkahelyre is sok főtt kaját hord (2 evésre valót, otthon emellett még 1x 2x eszik) Szerintetek kb mennyiből jönne ki havonta?

Előre is köszi! :)



2014. nov. 4. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk 30-40.000.- Ft Havonta. De normálisan étkezünk, és nem törődünk az éppen divatos ez egészséges-ez nem dolgokkal. Főleg, hogy ami tegnap egészséges volt, az ma már nem az és fordítva is igaz.
2014. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 60 ezer, speciális étrend, de előtte ugyanennyit költöttünk. Nem eszünk olyan sokat, de szeretünk jókat enni és rengeteg drágább édességalapanyag fogy (minőségi kakaó, xillit, eritrit, méz napi szinten), igaz, van pár olcsóbb (rizs és zöldség) s igen zsírosan eszünk (főleg én), egyrészt fogyás, másrészt egészség és energikusság miatt, de ez azért sokat olcsósít az étrendünkön, kókuszzsírt használva is.

Szintén jó ételekkel, de hüvelyeseket s gabonákat is alkalmazva s a flancosabb alapanyagokat kihagyva jelentősen olcsóbban lehetne étkezni, de ha az ember eszik sokféle zöldséget, gyümölcsöt, édességet, akkor már nem sokat számít, hogy némely alapanyaga sokszoros árban van.

Nehéz megmondani, de 50-60-ból már tuti kellemesen ki lehet jönni, akkor is, ha az egyik fél nagy étvágyú. De ez egy nagyon durva becslés, rengeteg múlik az ízlésen, kompromisszumkészségen... Alá is lehet menni, sok család azt teszi, de az már nem az én műfajom, sosem éltem tartósan ételen spórolva.

2014. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Mi sem vagyunk egészségmániások, de sok kérdésnél olvastam hogy írják hogy krumplit krumplival,meg sok tésztát mert az laktat,olcsó, az ilyen válaszok elkerülésére írtam :)

kösziszépen mégegyszer, sokat segítettetek! :)

2014. nov. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!