Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateráról mi a véleményetek?...

Vateráról mi a véleményetek? Itt csupa rosszat olvasni róla!

Figyelt kérdés
Sok a csaló, ha meg becsapnak az ügyfélszolgálat tesz rád, 4%-ot kell minden után fizetni (ami nagyon sok). Ezeket olvastam itt és más fórumokon.
2015. aug. 21. 22:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csalók, de az értékelések miatt könnyebb kiszűrni mint a nem ingyenes oldalakon. Ez egyáltalán nem a Vatera sajátja. Az a 4% inkább 6%. Elvileg van vásárlóvédelmi programjuk, de néhány embert nem lehet a hülyeségétől megvédeni. Tanács pl ha nagyobb értékű cuccot veszel, személyesen menj érte, és ne előre utalj. Ezekkel az apróságokkal a Vatera, de igazából a többi hirdetős oldal is biztonságosan használható.
2015. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Baromság, szerintem 100 fölötti vásárláson vagyok túl, nem vert még át senki, teljesen elégedett vagyok az oldallal bár igaz hogy eléggé leszoktam róla. Persze nagyobb értékű cuccot nyilván személyesen van értelme átvenni, akkor kevésbé vernek át, és csakis olyasmit amiről sajátnak tűnő kép van fent (nem katalóguskép stb), persze kategóriától is függ, nem mindegy hogy mit is árul valaki. Akinek meg nem tetszik a 4% az menjen a jófogásra.
2015. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Ja igen, az még a másik hogy ha valakinek van többszáz pozitív értékelése az nem valószínű hogy csaló :). Ez mindenképp előny az oldalon.
2015. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

" Itt

csupa rosszat olvasni róla!"


Mert az nem hir ha minden rendben. Nem fog ideirni neked többezer ember, hogy milyen remekul működött. De az a pár akinek baja volt az nyilvan hangot ad neki. Csak ezt neked tudnod kéne, hogy ne vonj le téves következtetést!

2015. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

" Ja igen, az még a másik hogy ha

valakinek van többszáz pozitív

értékelése az nem valószínű hogy

csaló"


Ezzel vigyazni kell mert zsepi/fogpiszkalo ès egyéb minimalis értékű szeméttel is feltornazhatja az értékeléseit! Utana pedig nagy értékkel átver.

2015. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem egy rakás kula, pont azok miatt amiket leírtál.

A jofogas.hu ezerszer jobb, lehet hogy licitálni nem lehet, de alkudni azt simán. Aki meg nem alkuképes, az a Vaterán ugyanúgy nem fog licitálni se.


Pénzt pedig SOHA, SENKINEK nem küldünk előre.

2015. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Hol sok a csaló?

Te nem kevered a jófogással?


A 6 % jutalék sok? Akkor áruld a bolhapiacon a cuccod! Fillérb....knak nem való a vatera.


Ha "mennyit engedsz a feléből" meg "mennyi az ára, ha komolyan érdekel" stílusú vevőkkel akarsz üzletelni, válaszd a jófogást.


Mi nem tetszett nekem a jófogásban? A sok pitiáner, 50%-ot alkudni akaró pasas.

2015. aug. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
1000en felüli értékelésnél járok és eddig még 1x sem lettem átverve.
2015. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

" Pénzt pedig SOHA, SENKINEK nem

küldünk előre."


Àrut se küldünk amig nem fizet.

2015. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

Igy van!

Nem küldözgetünk csomagot a nagyvilágba, vagy átveszi vagy nem alapon.

2015. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!