Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszakaphatom a pénzem?

Visszakaphatom a pénzem?

Figyelt kérdés
sziasztok!Vásároltam egy nagyon drága mobiltelefont egy apróhirdetés oldalon.Emailen keresztül lebeszéltük a dolgokat a lánnyal..Átutaltam a pénzt xy nevű férfinek.100 ezer feletti összeget :/De a telefon nem jött meg és mint kiderült a srác átadta személyesen valakinek a telefont.A lényeg hogy srác eladta a telefonját valakinek aki átutalta/utaltatta velem/ neki a pénzt majd mégis személyesen vette át a terméket! Remélem érthetően írtam le..a kérdés az lesz e belőle valami vagy buktam a pénzt
2015. okt. 16. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

feljelentheted. de mire mész vele?

ki utalgat egy idegennek ennyi pénzt????

2015. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
rendőrség fog valamit csinálni ha feljelentem? gondolom kikérdezik elmondja hogy ő meghirdette átadta valakinek..ah,ha átgondolom buktam a pénzt
2015. okt. 16. 15:56
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
buktad a pénzt, feljelentheted de sok sikert ne várj és valószínűleg több lesz a károd mint a hsznod
2015. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

esélyed sincsen

de mit gondoltál?

ekkora összeget csak személyesen adnék, miután átnéztem a telót, minden funkciójával hogy müködik e

2015. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de a srác hogy tudja bebizonyítani a rendőrségen hogy hát személyesen átadta?..jól kifizettette velem valaki a telefonját :/
2015. okt. 16. 16:01
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

te talán tudod bizonyitani h nem neked adta át?

nem hiszem

2015. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
levelezés? más városban vagyunk?
2015. okt. 16. 16:12
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Előre sose fizetünk, ha nem egy neves cégről hanem egy magánszemélyről van szó. Ennyi erővel én is megvádolhatnék bárkit hogy adtam neki 100 rugót. Egy nagyon jól kitervelt átverés áldozata vagy. Maximum a szerencsédben bízhatsz hogy nem akartak átverni.
2015. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát de az elutalást tudom bizonyítani,ahogy azt is hogy leveleztem vele megadta a számlaszámot és úgy utaltam..ez sem elég a rendőrségre?
2015. okt. 16. 16:17
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

ő meg annyit mond, hogy átadta neked.

h bizonyítod hogy nem?

2015. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!