Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyennek szamit ez nyugdij...

Milyennek szamit ez nyugdij szempontjabol?

Figyelt kérdés
Eddig mostani forint erteken havi kb 60 ezer forint leendo nyugdijat szedtem ossze, 34 eves vagyok.
2015. okt. 19. 11:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
tegyuk fel holnap lerokkannek, vagy eltartananak. szoval ha nem jonne ra tobb jovobeni befizetes valami oknal fogva, de jogosultsagom lenne.
2015. okt. 19. 12:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha a maradék 29 évre megmaradna ez a munkahelyem...


plusz ezek a jogszabályok, számítási módok...

Annyira nem lehet kalkulálni, hogy január-februárban benyújtott nyugdíjigénylésre csak előleget fizetnek, ksh-adatok híján. Szóval ezek a kalkulátorok erősen kb alapon működnek.

2015. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Na én is kalkuláltam neked. 36 éves vagyok, jelenlegi értéken 210 ezer Ft-os nyugdíjjal számolhatok + havi 110 ezer az önkéntes nyugdíjpénztárból...

Persze, ha a maradék 29 évre megmaradna ez a munkahelyem..." a kerdes nem erre vonatkozott, te hozzaszamoltad a jovobeni befizeteseidet. en arra ertettem, amit eddig befizettel, es az azalapjan kiszamoltra. 5 ev alatt nekem ennyi lett, es meg 30 akarhany evem van hatra nyugdijig.

2015. okt. 19. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!