Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Albérlettámogatás ez esetben?...

Albérlettámogatás ez esetben? Lent

Figyelt kérdés
Egy évig voltam regisztrált munkanélküli, majd 3 héttel ezelőtt kezdtem dolgozni egy kisebb vállalkozásnál, titkárnőként. Most adódott egy sokkal jobb lehetőség, Budapesten. Mind szakmailag, mind anyagilag sokkal jobb kilátásokkal, Próbaidőn vagyok, így bármikor felmondhatok. Viszont utánanéztem, ahhoz, hogy valaki albérlettámogatást kapjon, sok feltételnek meg kell felelni. Én mindegyiknek megfelelek,egyet kivéve: legalább 3 hónapig regisztrált munkanélkülinek kell lenni...na most ugye 3 hete én mr alkalmazásban vagyok. Viszont nagyon jó lenne az a támogatás. Van valami mód arra, hogy igényeljem?

#Budapest #albérlet #állam #lakhatás #albérlettámgoatás
2015. okt. 20. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
nincs
2015. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ojjjojj :/
2015. okt. 20. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem így is van rá lehetőség, de ez csak akkor derül ki ha már megigényelted...

Én is kértem már olyan támogatást amire nem voltam jogosult több dolog miatt is. Aztán mégis megkaptam.

2015. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! ezt a munkaügyi hivatalnál kell igényelni, ugye?
2015. okt. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!