Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem igazán értem ezt a hendike...

Nem igazán értem ezt a hendikep fogadást tippmixen. Most akkor nyertem vagy nem?

Figyelt kérdés
Megfogadtam a hétvégén egy mérkőzést,vendég 0:2-re tettem a tippet.A hazai csapat 2:0-ra nyert,elvileg így hendikeppel 2:2 lett az elmélet eredmény.Így elvileg nyernem kellett volna,mivel úgy tudom a döntetlenre is fizet ilyenkor.Vagy rosszul tudom?A másik kérdésem pedig az,ha a döntetlen 2:0-ra vagy 0:2-re fogadok hendikeppel,akkor milyen esetben nyerő a szelvény?Köszönöm előre is.
2015. okt. 26. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vendég 0:2-re tetted, akkor nem nyertél, mert rászámolva az eredményt 2:2 lett, tehát hendikep döntetlent kellett volna tenned.
2015. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a választ.És ha hendikep 0:2 döntetlenre rakom,az eredmény pedig pl 1:0 lenne,akkor 1:2 lenne elméletben az eredmény?
2015. okt. 26. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

ha döntetlen 2:0-ra fogadsz akkor pontosan 2-vel kell nyernie a vendég csapatnak,ha 0:2-re akkor a hazaiaknak kell 2-vel nyerniük

ha 2:0-val hazait raksz,akkor max 1-gyel nyerhet a vendég

ha 2:0-val vendéget,akkor legalább 3-al kell nyernie a vendég csapatnak

2015. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!