Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár nekem bármiféle támogatás?

Jár nekem bármiféle támogatás?

Figyelt kérdés

Üdv.


26 éves vagyok, van egy két éves lányom, és egy férjem.

én július 26. óta GYES- en vagyok, párom keresete nettó 90 000 Ft, de ebből kb 70 000 Ft- ot tudunk felhasználni adósság miatt.

Sajnos nem kapok munkát gyermekem miatt, mert nem tudok több műszakot vállalni, és nincs gyerekbarát munkahely a környéken.

Sajnos az év végének közeledtével egyre világosabbá válik számunkra, hogy fenyeget minket a csőd, és mivel a lakásunk sem saját, és már a végrehajtók is fenyegetnek minket, nem tudom mitévő legyek. Itt szögezném le, hogy nem kérek beszólogatós hozzászólásokat, hogy miért kellett adósságba verni magunkat, stb stb... Már akkor sem volt más választásunk.

Önkormányzati lakásunk költsége 12200 Ft, a rezsi kb 25000Ft, és telefon számla, net és tv összesen kb 30 000 Ft. Ezt sajnos nem tudjuk lemondani, mert anyósomékhoz köttettük be, azt mondták hogy fizetik, de nem teszik, és még bőven van rajta hűségidő. Milyen jó, hogy az ember a családjában sem bízhat, igaz? Pedig magyar család vagyunk.

A maradékból mire megvesszük a gyereknek, amire szüksége van, és feltöltjük a konyhát, nem marad egy fillér sem, és akkor még csak hónap közepe van.

Tudom, hogy sokan vannak még rajtam kívül ilyen helyzetben, de érdekelne, hogy számíthatok- e valamiben az államra?



2015. okt. 26. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Családi csődvédelem.

Helyi önkormányzati támogatás.

Banki hitelkiváltás.

2015. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!