Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mobil előleg összegéből hogy...

Mobil előleg összegéből hogy lehet felfaragni picit?

Figyelt kérdés

szeretnénk venni egy lg g3 telefont új havidíjjal előfizetéssel, és 75 ezer ft-ot kéne előre befizetnünk.

ugye feltesznek pár kérdést amiből ezt kikalkulálják, és azt mondták nem jár utána a kutya se. érdemes hazudni egy nagyot? (pl 140ezres fizetés helyett 300-at mondani)



2015. okt. 30. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Rad neznek, es tudjak kivel allnak szemben.


140e a fizetesed, es ebbol feltetlenul egy tobb mint 100e forintos mobiltelefont kell venni?

2015. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Igen, egyetertek az elsovel, nem kell neked g3. A hozzad hasonlok miatt tart itt az orszag. Nekem "picivel" nagyobb a havi bevetelem netto 300-nal, de meg en sem koltok ennyit telora.
2015. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem csak bemondás alapján megy, mert akkor mondj 1 millát, és ingyen odaadják!
2015. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. - nem értem, miért kell hazudni

2.- nem értem, miért kell 75 ezret befizetni


Megnéztem 2 szolgáltatót, az egyiknéL 0 ft a telefon ára, új előfizetéssel részletre az adott csomag árával együtt havi 20 ezer ft, a másik szolgáltatónál pedig Redes előfizetéssel is " csak" havi 15 ezer ft (a készülék havi részlete 5 ezer ft.

2015. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdemes, mert bizonyítani kell a fizetést, bankszámlakivonattal.
2015. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

"2.- nem értem, miért kell 75 ezret befizetni "


Mert új előfizetésnél szoktak kérni kauciót, ami függ a telefon és a díjcsomag árától. Ezt aztán visszakapod, mégpedig úgy, hogy az első néhány hónapban a fizetendő telefonszámla 0Ft lesz.

2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem értem mi ez az első pár hozzászólás hogy minek neked olyan telefon?! miért ne lehetne? ne ti döntsétek már el milyen telefont akarok venni... és ha spóroltam rá fél évig? idióták
2015. okt. 30. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Haaaat... idiotanak nevezni azert, hogy a fel eves sporolasodat egy olyan eszkozre koltsd, ami ujabb fel ev mulva fele ennyit sem fog erni mert elavul, meglehetosen bator dolog.


Na figyelj: azert kernek eloleget, mert tul sok olyan van, mint te: megveszi a telot, aztan 2 honap utan rajon, hogy a havi 10k-s elofizu k...ra nem jon ki a csaladi koltsegvetesbol, es 'elfelejti' fizetni. Na azert, hogy ne kelljen fizetesi meghagyassal, ugyveddel, pereskedessel bajlodni, elore elkerik a csoringerektol a penzt. Ha nem tetszik, lehet megvenni fuggetlenul valami GSM-boltban, nem kotelezo a szolgaltatoi keszuleket kerni.

2015. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kezdem unni ezt az oldalt.. minden idióta kommentel, de senki nem ad normális választ. már miért ne férne bele a költségvetésbe?! meg mi az hogy Te? azt sem tudod ki vagyok én. hisz még a nevemet sem tudod, de már vádaskodsz hogy én nem fizetném a részleteket.. megfontolt ember vagyok, és amit teszek, azt okkal teszem. azt is hogy szépen a sok köcsögöt lepontozom a p****ba.:) idióták.. -.-
2015. okt. 31. 01:01
 10/10 anonim ***** válasza:
... azert ne kapj agyverzest...
2015. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!