Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélkülit kaphatok igy?

Munkanélkülit kaphatok igy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem a következő lenne..Én tavaly októberben gyes alatt felmondtam a munkahelyemen mert igy tudtak csak felvenni a húgomat. Júniusban töltötte be a gyermekem a 3 évet addig kaptam a 25000ft-ot.. De kezdődött szeptemberben az ovi a beszoktatás a betegségek stb..most az lenne a kérdésem hogy én nem regisztraltattam magamat be a munkanélkülibe es nem kaptam igy 3honapig semmit ügye amit lehet igy ilyenkor kapni! Most a közeljövőben par honapig még kilátástalan hogy menjek dolgoznies most én betudok meg menni ugy h kapjak valami álláskeresői járadékot!? Vagy valamit? Kérem a kérdésre válaszoljanak!köszönöm szépen
2015. nov. 5. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
A legegyszerűbb az lenne, ha felhívnád a területileg illetékes Munkaügyi központot - ők pontosabban meg tudják mondani, mi jár, mi nem?
2015. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!